Ustawienia w Battlefield V nie działają dobrze

autor: Zero_Gunner_zero
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ustawienia w Battlefield V nie działają dobrze

★ Novice

Cześć mam pewien problem z ustawieniami battlefield V ponieważ mam kartę graficzną rtx 2060 i procesor ryzen 5 3600 powinien mi działać na najwyższych ustawieniach. No i jak ustawiam na Ultra to gram normalnie ale mam po 60 fps które spadają czasem do 55 przez co gra zacina lekko z tego co wiem to inni gracze mają po 100 fos... Więc nie wiem co jest grane na dodatek ustawienia ultra wyglądają jak niskie. Jak patrzę się z dala na drzewa to się nie renderują w dodatku mam takie dziwne efekty ziarna przez co obraz nie jest wyrazisty, dodam że mam najnowsze sterowniki + 2x8Ramu karta i procesor jest raczej dobra bo inne gry wymagające działają normalnie problem ten dotyczy tylko Battlefield V i chciałem jeszcze tylko powiedzieć że grę już odinstalowałem i zainstalowałem 2 razy co nic nie pomogło więc nie wiem co jest tego przyczyną proszę o pomoc...

Wiadomość 1 z 5 (1 440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ustawienia w Battlefield V nie działają dobrze

[ Edytowane ]

@Zero_Gunner_zeroCześć👋.

Przy ustawieniach Ultra na twojej specyfikacji jest to dużo klatek na sekundę. Chyba że nie używasz Ray Tracingu i DLLS. Zamieść zrzuty ekranu z ustawieniami z BFV. Napisz dokładnie jaki masz Ram na ile jest taktowany, bo może masz wyłączone D.O.C.P w biosie.

https://youtu.be/I7-hFvz-ghI

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 5 (1 421 wyświetleń)

Dot.: Ustawienia w Battlefield V nie działają dobrze

★ Novice

No to tak patrzyłem i taktowanie mam na 3200MHZ to co wysłałeś mi na filmie miałem już ustawione 3200MHZ więc nic nie musiałem zmieniać . A tu wysyłam zrzuty ekranu z ustawień.

20220408224709_1.jpg20220408224719_1.jpg20220408224723_1.jpg

Wiadomość 3 z 5 (1 398 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ustawienia w Battlefield V nie działają dobrze

@Zero_Gunner_zero Wyłącz DX12 to powoduje duże problemy z BFV, nawet na topowych komputerach, nieużywa się tej opcji. Jak już masz włączony Ray Tracing to powinieneś włączyć też RTX DLSS. Do tego musisz zmniejszyć rozmycie do 0 i wyłączyć, aberracje chromatyczną, filmowe ziarno, winetowanie, dystorsja soczewki. Wyłączył bym na twoim miejscu też głęboką ostrość. Generalnie na takich ustawieniach grać można w trybie singleplayer. W Multiplayer przy takich ustawieniach masz o wiele większy input lag, karta graficzna nie nadąża renderować i staje się to nie przyjmę dla oka. Jak tak bardzo chcesz pograć na ustawieniach Ultra to wyłącz Ray Tracing, wszystkie opcje które wymieniłem wyżej. Jakość Siatki, Jakość Tekstur i Jakość Filtrowania Tekstur. Na twoim miejscu pokombinowałbym z średnimi ustawieniami z niektórymi ustawieniami na Wysokich🙂.

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 5 (1 368 wyświetleń)

Dot.: Ustawienia w Battlefield V nie działają dobrze

Community Manager

Hej @Zero_Gunner_zero 

 

Daj nam znać czy dzięki wskazówkom od @Chytrooki udało Ci się rozwiązać problem. Standard smile

Wiadomość 5 z 5 (1 338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem