Dot.: Punkbuster wyrzuca mnie z każdego serwera

autor: Reksiu_cool
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Punkbuster wyrzuca mnie z każdego serwera

★ Novice

Tak jak w tytule, punkbuster wyrzuca mnie od razu po dołączeniu do gry. Próbowałem już zmieniać ustawienia zapory windows defender, zapory antywirusa, wyłączać oba, aktualizować punkbustera, reinstalować go, reinstalować grę. Absolutnie żadne rozwiązanie dostępne w internecie nie przyniosło skutków. Czy jest jakieś wyjście czy punkbuster już dawno leży i kwiczy i nic się nie da z nim zrobić?

Wiadomość 1 z 6 (733 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Punkbuster wyrzuca mnie z każdego serwera

★ Novice

Aktualizacja: Spróbowałem dołączyć do gry poprzez Battlelog i otrzymałem taką wiadomość:
"Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'aresxx222' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 774ba614 "

Nie mam żadnego pomysłu skąd miałby się wziąć ban skoro rozegrałem kilka meczy w tym roku po tym jak udało mi się zainstalować grę i naprawić wcześniej wspomniany błąd, chociaż na jakiś czas. Czy ktoś inny też został zbanowany bez uzasadnienia?

Wiadomość 2 z 6 (724 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Punkbuster wyrzuca mnie z każdego serwera

★ Guide
@aresxx222 Masz bana. Już nie pograsz na tym koncie.
Wiadomość 3 z 6 (713 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Punkbuster wyrzuca mnie z każdego serwera

[ Edytowane ]
Wiadomość 4 z 6 (704 wyświetleń)

Dot.: Punkbuster wyrzuca mnie z każdego serwera

★ Novice

Dziękuję za linki, niestety oba artykuły przekierowywują mnie na stronę punkbustera, gdzie już pisałem zgłoszenie. Zniknęło ono jakąś godzinę po wysłaniu i nie mam do niego dostępu. Powinienem napisać kolejne?

Wiadomość 5 z 6 (681 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Punkbuster wyrzuca mnie z każdego serwera

★★ Novice

Cześć. Udało Ci się rozwiązać tę sprawę? 

Wiadomość 6 z 6 (586 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem