Problem z włączeniem BF3 po ostatniej aktualizacji Origin

autor: garetix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: PODCZAS URUCHAMIANIA GRY WYSTĄPIŁ BŁĄD.

★★★ Newbie
@kreatora nic nie instalowałem nowego nie wprowadzałem żadnych zmian na PC antywirus ten co był Norton ...
Wiadomość 11 z 19 (717 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z włączeniem BF3 po ostatniej aktualizacji Origin

Hero (Retired)
@27kamillo83

Sprobuj wylaczyc Origin w grze
Origin / Moja biblioteka gier - prawym myszy na okładke gry - opcja Wlaściwości. Tam znajdziesz opcje wyłaczenia Origin w grze
Wiadomość 12 z 19 (714 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z włączeniem BF3 po ostatniej aktualizacji Origin

★★ Novice

Nic to nie zmienia, nadal nie moge pobrac bf3, inne gry pobieraja sie bez problemu

 

Wiadomość 13 z 19 (706 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z włączeniem BF3 po ostatniej aktualizacji Origin

★★★ Novice
@27kamillo83 Tak, nadal jest problem... Irytuje nieźle...
Wiadomość 14 z 19 (657 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z włączeniem BF3 po ostatniej aktualizacji Origin

★★★ Novice

Kolejna aktualizacja Origin, znowu nie mogę wejś do BF3.

 

Teraz, gdy chcę obejść i wejść bezpośrednio z battleloga to dostaję komunikat "Nie wykryto zainstalowanej gry Battlefield 3™ Powrót do Karkand. Zainstaluj ją ponownie lub ponów próbę jej uruchomienia."

 

Wszystko mam zainstalowane.

 

Ręce opadają

Wiadomość 15 z 19 (646 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z włączeniem BF3 po ostatniej aktualizacji Origin

★★★ Novice

Jeszcze raz odinstalowałem BF3, następnie dałem pobierz i okazuje się, że instalator dodatku Powrót do Karkland nie widzi, więc nie da się go  pobrać i zainstalować.

Zaznaczam, że mam BF3 Premium.

Po instalacji dodatek Powrót do Karkland nie zainstalowany, widnieje jako odblokowany, tak samo BF3 Premium jako odblokowane.

 

Czy pomoc EA może te "odblokowane" dołączyć ręcznie lub sprawić bym mógł je zainstalować?

 

Wiadomość 16 z 19 (643 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z włączeniem BF3 po ostatniej aktualizacji Origin

★★★★★ Novice

Może, ale sam mam podobny problem i nic to nie dało. Na dodatek wysłałem informację o tym problemie Pomocy EA już trzeci raz i nie dostałem żadnej odpowiedzi - pewnie w ich mniemaniu problem został już rozwiązany, bo dodatek został manualnie dodany. Szkoda, że nadal jest tylko "odblokowany", a o jego instalacji nie ma mowy

Wiadomość 17 z 19 (613 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z włączeniem BF3 po ostatniej aktualizacji Origin

[ Edytowane ]
★ Novice

U mnie to samo, mega słabo. Chcesz sobie normalnie pograć ale niestety się nie da ... Straciłem tylko czas na reinstalowanie które nie pomogło! @EA_Kuba zróbcie coś z tym, temat został założony 2tyg temu wciąż bez żadnej odpowiedzi .

Wiadomość 18 z 19 (578 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z włączeniem BF3 po ostatniej aktualizacji Origin

★ Novice

ORIGIN TO NAJGORSZY SCIEK JAKI POWSTAŁ .. Na drugim koncie bez problemu moge wejsc do gierki

Wiadomość 19 z 19 (572 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem