Problem z rejestracją BF BC 2

autor: Spodek961
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z rejestracją BF BC 2

★★★ Newbie

Witam.

 

Mam problem z grą battlefield bad company 2, którą zakupiłem parę lat temu i problem polega na tym, że nie mogę rozpocząć gry w multiplayer bo kod rejestracyjny jest w użyciu. Dodam, że konto zakładał mój brat i teraz nie pamięta już ani maila, ani hasła. Czy jest  jakaś możliwość, żeby zrobić coś w rodzaju hard reset tego co było powiązane i tą grą i zacząć na tym samym kodzie seryjnym, ale na nowym mailu ? Prosiłbym o inne ewentualne możliwości rozwiązania problemu. Dodam też, że szukałem w internecie podobnych tematów, ale nie mogłem dalej rozwiązać mojego problemu. 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (526 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rejestracją BF BC 2

Community Manager (retired)

Witaj @Spodek961 na naszym forum!

 

BF BC2 posiada starszy system aktywacji gry przez tzw. launcher ale w dalszym ciągu podczas pierwszego uruchomienia tworzy się konto EA. Niestety ale opcji hard reset nie mamy w naszym repertuarze ale za to koledzy z działu pomocy mają opcję odzyskania tego konta a mianowicie danych logowania.

 

Dlatego jeśli nadal posiadasz kod produktu BF Bad Company 2 prosiłbym abyś skontaktował się z naszymi kolegami. 

 

Jak się kontaktować z działem pomocy

 

Na pewno przyda się kod podczas kontaktu Standard smile

 

Powodzenia! High five

 

Wiadomość 2 z 3 (516 wyświetleń)

Dot.: Problem z rejestracją BF BC 2

★★★ Novice

Również z temacie: Czy obecnie zakupiona kopia gry będzie dała się zarejestrować na Origin? Na Steamie gra jest w sprzedaży np.

Wiadomość 3 z 3 (472 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem