Problem z ponowną instalacją Battlefield 3

autor: bmsk1111
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z ponowną instalacją Battlefield 3

★★★ Newbie

Witam
6 lat temu zakupiłem grę Battlefield 3 i zainstalowałem ją na laptopie zakładając konto Origin. Niestety ze względu na wymagania systemowe gra nie chodziła poprawnie więc ją odinstalowałem. Nie korzystałem z konta Origin, aż do teraz. Zalogowałem się na konto, ale w Bibliotece gier nie ma Battlefield 3. Podczas ponownej instalacji gry z płyty jestem proszony o podanie klucza. Podaję klucz z pudełka, ale wyskakuje komunikat, że klucz był już użyty i instalacja nie jest możliwa. Nie jestem pewien czy grę Battlefield 3 przypisywałem do tego konta Origin (robiłem to 6 lat temu), ale jednocześnie próbowałem zalogować się na Origin używając innych moich adresów e-mail, jednak na żaden z nich konto nigdy nie było zakładane. Dodam, że konto Origin zakładałem wyłącznie dlatego, że było to wymagane przy pierwszej instalacji, później już z niego nie korzystałem. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?? Jak zainstalować grę ponownie??

Wiadomość 1 z 3 (848 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z ponowną instalacją Battlefield 3

[ Edytowane ]

Witaj

 

Jak sam mówisz nie pamiętasz na jakiego maila została przypisana gra, gry nie da się zainstalować na inne konto niż to do którego został pierwszy raz przypisany klucz. W twoim przypadku będzie potrzebny kontakt telefoniczny z suportem EA  w celu rozwiązania i sprawdzenia na jakie konto jest przypisana gra. TUTAJ znajdziesz wszystkie potrzebne informacje jak się skontaktować z suportem.

Można też zadzwonić osobiście tel. +48 (22) 397 08 40 Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00, choć bardziej zachęcam przez stronę pomocy Standard smile

 

Do pełnej weryfikacji i potwierdzenia że ty jesteś właścicielem. Przygotuj: swoje maile, klucze do gier (o ile masz zapisane) wszystko co ułatwi weryfikację.


 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (893 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z ponowną instalacją Battlefield 3

[ Edytowane ]

Witaj

 

Jak sam mówisz nie pamiętasz na jakiego maila została przypisana gra, gry nie da się zainstalować na inne konto niż to do którego został pierwszy raz przypisany klucz. W twoim przypadku będzie potrzebny kontakt telefoniczny z suportem EA  w celu rozwiązania i sprawdzenia na jakie konto jest przypisana gra. TUTAJ znajdziesz wszystkie potrzebne informacje jak się skontaktować z suportem.

Można też zadzwonić osobiście tel. +48 (22) 397 08 40 Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00, choć bardziej zachęcam przez stronę pomocy Standard smile

 

Do pełnej weryfikacji i potwierdzenia że ty jesteś właścicielem. Przygotuj: swoje maile, klucze do gier (o ile masz zapisane) wszystko co ułatwi weryfikację.


 

Wiadomość 2 z 3 (894 wyświetleń)

Dot.: Problem z ponowną instalacją Battlefield 3

★★★ Newbie

Dzięki za odp kolego 

Wiadomość 3 z 3 (838 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem