Dot.: Problem z ostatnim zadaniem drugiego tygodnia pierwszego rozdziału teatrów

autor: Wieczorek1990
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[#] Problem z ostatnim zadaniem 2-go tygodnia pierwszego rozdziału teatrów wojny

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam na początku dodam tylko, że nie wiem czy to można zaliczyć jako problem techniczny czy Bag ale przechodząc do rzeczy otóż ostatniej misji drugiego tygodnia, pierwszego rozdziału teatrów wojny naprzód. Uwaga na głowy gdzie żeby go zaliczyć i zdobyć epicki hełm trzeba cytat: "Zabij 2 wrogów jako drużyna, używając posiłków V1 lub JB2" i tu jest problem ponieważ miałem już cztery sytuacje gdy dowódca zrucił rakietę zabijając zawsze 2 lub więcej: za pierwszym 3, za drugim 2, za trzecim 4, za czwarty 2 i w każdym mi nie zaliczyło tego zadania. Czy mógłby ktoś powiedzieć co mam zrobić w tej sytuacji czy może trzeba ich zabić jako dowódca drużyny tylko wtedy musiało by pisać jako dowódca a nie drużyna. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 7 (762 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z ostatnim zadaniem drugiego tygodnia pierwszego rozdziału teatrów

★ Guide
Mam to samo z tym, że to ja byłem dowódcą i to ja wezwałem V2 - zginęło 3.
Wiadomość 2 z 7 (750 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z ostatnim zadaniem drugiego tygodnia pierwszego rozdziału teatrów

★★★ Newbie
Mam to samo jako ze i jako dowódca i jako członek zespołu nie zaliczało mi misji.
Wiadomość 3 z 7 (742 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z ostatnim zadaniem drugiego tygodnia pierwszego rozdziału teatrów

★ Guide
Zaliczyło mi za drugim razem. Jako dowódca zabiłem dwóch V2.
Wiadomość 4 z 7 (732 wyświetleń)

Dot.: Problem z ostatnim zadaniem drugiego tygodnia pierwszego rozdziału teatrów

Community Manager (retired)

@skiper163 @Veqiu 

 

Studio bada ogólny problem z naliczaniem się niektórych zadań/wyzwań, w tym z opisanym w obecnym wątku oraz np. Assault Mastery 2. W niektórych przypadkach jest to tylko problem synchronizacji i wykonanie go raz jeszcze jak @Myrasz wspomniał, zalicza to wyzwanie. Inne obejścia na podobne zadania/wyzwania, znajdziecie tutaj.

Wiadomość 5 z 7 (713 wyświetleń)

Dot.: Problem z ostatnim zadaniem drugiego tygodnia pierwszego rozdziału teatrów

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam również  się  dopisuję. Też  mi nie  zalicza  zadania. 

Wiadomość 6 z 7 (691 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z ostatnim zadaniem drugiego tygodnia pierwszego rozdziału teatrów

★★★★ Novice

Mi nie chciało zaliczyć jako członek drużyny ale zaliczyło gdy to ja byłem dowódcą. Być może jest błąd w tłumaczeniu - konkretnie czepiam się tego "jako drużyna". Zauważyłem już więcej takich błędów. Na przykład jak są zadania gdzie musisz zabić iluś tam wrogów bez zginięcia albo iluś tam w ciągu jednej rundy. To tłumaczenie było na odwrót - do 10 zabić było bez zgonów a do 4 było w ciągu rundy, a w praktyce zaliczało odwrotnie. Albo dwa razy spotkałem błąd w tłumaczeniu rodzajów broni w zadaniach. Było napisane zabij iluś tam wrogów za pomocą RKM a zaliczało jak strzelałem z Pistoletów Maszynowych - czyli SMG albo inaczej PM. Drugi przykład już nie pamiętam ale był podobny, wtedy w nazwie i w treści zadania były sprzeczne informacje. Przykładowo: w nazwie zadania "Strzelaj z RKM" a w treści "Zabij 10 wrogów za pomocą PM". Nie kumam jak tak duża firma może robić takie debilne błędy.

Wiadomość 7 z 7 (684 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem