Dot.: Problem z graniem online oraz kontem Origin

autor: mlody_przelecz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z graniem online oraz kontem Origin

★★ Novice

Mam pewien kiedyś często spotykany problem. 

Jakieś dwa lata temu dostałem grę Battlefield 1 i zapomniałem maila do tego konta. Ostatnio jednak udało mi się odnaleźć ID do konta przez mail rodzicielski podany przy zakładaniu konta Origin. Hasło miałem do wszystkiego identyczne więc z nim nie było problemu.

 

Przejdę do problemu 

Moja aplikacja Origin nie posiada zakładki znajomi, sklep i wielu innych. Jest tylko moja nazwa, gra i kilka opcji. Po zainstalowaniu Battlefielda 1 i wszystkich aktualizacji nie mogę wejść do rozgrywki online, zapewne właśnie ze względu na to że nie posiadam maila a loguję się z ID, dotyczy to tez logowania na Origin w przeglądarce co jest niemożliwe bo potrzebny jest do niej mail więc piszę ten problem z nowo założonego konta.

Nie mogę mieć więcej gier, tylko Battlefield 1 imoge grać tylko w kampanię. Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na ten problem, wszyscy odwołują mnie do pomocy osobistej EA jednak nie wiem jak napisać bezpośredniego maila.

Podsumowujac: znam login, znam hasło, nie znam maila i nie mogę grać online a aplikacja Origin jest strasznie okrojona.

Origin podaje też możliwość wejścia w ustawienia i tam sprawdzenia maila JEDNAK nie mogę ponieważ (kto by się spodziewał) APLIKACJA JEST OKROJONA.

Proszę o jak najszybszą pomoc 

Wiadomość 1 z 3 (1 129 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z graniem online oraz kontem Origin

Community Manager

Hej @mlody_przelecz 

 

Ograniczenia na Twoim koncie wynikają z faktu, że posiadasz konto dziecka (osoby poniżej 16go roku życia). Na takim koncie zablokowane są funkcje związane z komunikowaniem się z innymi graczami, rozgrywką online oraz dokonywaniem transakcji. 

 

Więcej informacji na temat kont dzieci znajdziesz tutaj, oraz tutaj. Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (1 108 wyświetleń)

Dot.: Problem z graniem online oraz kontem Origin

★★ Novice

@EA_Kuba dzięki wielkie właśnie wszedłem na konto rodzicielskie i zobaczyłem że przy zmianie hasła było napisane "użytkownik jnalecz7 zażądał zmiany hasła do swojego konta EA osoby niepełnoletniej" i dzięki za rozwiązanie problemu jednak nadal nie pamiętam maila a z tego co wyczytałem  z linku drugiego, tylko z niego mogę zmienić wiek na osobę kompetentną do grania online itp. Można jakoś wysłać wiadomość na konto rodzicielskie z mailem konta? Hasło na pewno znam bo do każdego używam jednego. Jeszcze raz dzięki za wyjaśnienie :D

Wiadomość 3 z 3 (1 100 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem