Dot.: Problem z grą sieciową kod błędu 721 i 770 PS4

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z grą sieciową kod błędu 721 i 770 PS4

★ Apprentice

Witam. od kilku dni mam problem z połączeniem się do gry sieciowej, internet działa na konsoli też.

Sprawa dotyczy BF1,BF4 i Battlefront 2 na tym ostatnim wyświetla właśnie takie kody błędu 721 a potem 770 

Dodam że gry czasem w ciągu dnia działają poprawnie, natomiast wieczorem nic nie działa .

Jakieś rozwiązanie ? 

Wiadomość 1 z 6 (5 647 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Problem z grą sieciową kod błędu 721 i 770 PS4

Witaj

 

Zapznaj się  z tym tematem, inny gracz mial ten sam problem co ty i został  rozwiązany.

 

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Blad-error-721-rozwiazanie/td-p/6434251

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (5 717 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: Problem z grą sieciową kod błędu 721 i 770 PS4

Witaj

 

Zapznaj się  z tym tematem, inny gracz mial ten sam problem co ty i został  rozwiązany.

 

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Blad-error-721-rozwiazanie/td-p/6434251

Wiadomość 2 z 6 (5 718 wyświetleń)

Dot.: Problem z grą sieciową kod błędu 721 i 770 PS4

★ Apprentice

Zrobiłem to :

 

''- w zakładce "zaawansowane" => "konfiguracja sieci" => "UPnP" odznaczyłem pole "włącz UPnP IGD" (tzn UPnP musi być WYŁĄCZONE)

Zresetowałem router i konsolę. Od tej pory wszytko było ok.''  - oczywiście neostrada .

 

i wydaje się że pomogło, jednak dziwne jest to że problem dotyczył tylko gier od ea inne sieciówki hulały , problem pojawił się znikąd bo nie grzebałem w ustawieniach .

Wiadomość 3 z 6 (5 606 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem z grą sieciową kod błędu 721 i 770 PS4

W takim razie oznaczam odpowiedź @SylwesterSpalony jak rozwiązanie. W razie dalszych problemów, kontynuuj ten wątek. Standard smile

Wiadomość 4 z 6 (5 601 wyświetleń)

Dot.: Problem z grą sieciową kod błędu 721 i 770 PS4

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Całość jak to naprawić w tym filmiku

[edytowane przez EA_Kuba]

Wiadomość 5 z 6 (1 563 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem z grą sieciową kod błędu 721 i 770 PS4

Community Manager

@jjavo93 podany przez Ciebie link nie prowadził do filmu na YT, dlatego go usunąłem. Możesz edytować swój post, aby dodać poprawny link. Z racji tego, że ostatni komentarz w tej dyskusji został udzielony blisko 3 lata temu - zamykam ją.

Wiadomość 6 z 6 (1 551 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem