Dot.: Problem z dostepnoscia Battlefield V na EA PLAY (Poprzez Steam)

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z dostepnoscia Battlefield V na EA PLAY (Poprzez Steam)

★★★ Newbie

Witam mam problem z dostępnością gry na ea play otóż nie mogę uruchomić gry Battlefield V. Na steam niby normalnie włącza się ale gdy uruchamia mi się aplikacja wyskakuje mi okno odnośnie braku dostępności  zupełnie jakby gry nie było w kolekcji i tak to traktuje mimo, że gra powinna być widoczna dla aplikacji ea gdyż mam powiązane ze sobą konta nawet specjalnie odłączane było ale dalej nic z tego logowałem się za pomocą konta steam na aplikacji ea również to samo. Związku z tym nie wiem już co zrobić aby gra mi się uruchomiło dlatego też proszę o pomoc w rozwiązaniu do sprawy. Dosyłam jeszcze ssy jak to u mnie wygląda.

Wiadomość 1 z 4 (649 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Problem z dostepnoscia Battlefield V na EA PLAY (Poprzez Steam)

Community Manager

Hej @Mednarne 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Jednym z obejść tego problemu jest pobranie innej gry EA ze Steam. W tym celu możesz spróbować zrobić to z Apex Legends. Będzie to jednak wymagało usunięcia z komputera Apex Legends i pobranie gry z poziomu Steam. Nie wpłynie to w żaden sposób na Twoje statystyki a grę będziesz mógł później ponownie zainstalować z poziomu EA app. 

Wiadomość 2 z 4 (560 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dostepnoscia Battlefield V na EA PLAY (Poprzez Steam)

★★★ Newbie
@EA_Kuba No dobrze spróbuje ściągnąć i zainstalować
dam znać jak się uda lub nie
Wiadomość 3 z 4 (556 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z dostepnoscia Battlefield V na EA PLAY (Poprzez Steam)

★★★ Newbie
@EA_Kuba Niestety nie pomogło dalej to samo po odpaleniu gry włącza się aplikacja EA która daje info jak na zdjęciu które wcześniej dodałem mimo, że samo apex odpala się normalnie co jest dziwne bo z bfem powinno również się odpalić ale nie chce.
Wiadomość 4 z 4 (551 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem