Problem z Uruchamianiem i graniem online

autor: PaBaLuGa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z Uruchamianiem i graniem online

★★★ Newbie

Bardzo proszę o szybką pomoc . Dzis postanowiłem zagarać w bf1 pobrałem gierke poniewaz miałem ją odinstalowane pierwsze co odpaliłem gierke wyszkoczył mi komunikat "Najnowsze pliki przechowywane w sieci mogą być niedostępne" i na dole 2 opcje graj mimo to lub anuluj. poprzez naciśnięcie opcji graj mimo to uruhamiała sie gra po przejsciu standardowo pierwszej misji samouczek czy cos w tym stylu chciałem sobie nadzwyczajniej w swiecie zagrac na serwerku online ku mojemu zaskoczeniu było to nie mozliwe poniewaz wyskakuje mi komunikat ze serwery sa niedostepne (sprawdziłem i z serwerami jest wszytsko ok) i prosze spróbować pózniej oczywiscie czekam juz od 2 dni REINSTAL NIE POMOGŁ SPRAWDZALEM tez czy nie powtarza sie plik bf 1 ale nie co mam zrobic bardzo prosze o pomoc ...MASAKRA...

Wiadomość 1 z 2 (475 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Uruchamianiem i graniem online

★★ Novice

Hej, szczerze to lepiej jakbys oddal gre jak mozesz a jak nie to poprostu pogodz sie ze jak nie bd jakies aktualizacji czy cos to sobie nie pograsz bo z tym EA to sie nie da dojsc do ladu. Ja juz wgl nie gram bo dalej dobieranie grupy nie dziala a problem z tym jest juz od samego poczatku i nikt nic z tym nie robi nawet juz nie odpisuja na forum. Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 2 (440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem