Problem z Battlefild 1,4,5 i kontem EA.

autor: siajek82
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z Battlefild 1,4,5 i kontem EA.

★★★ Newbie

Witam,

Niedawno kupiłem Xbox series x ściągnąłem 82 giga pakiet battlefild 1,4,5 przeszedłem opowieści wojenne i chciałem zagrać online ale wyskakuje że nie mam konta EA. No to założyłem ale to nic nie dało, ta informacja cały czas wyskakuje  i nie mogę grać w nic innego z tego pakietu . Cały czas jest ten sam problem od kilku dni. Tracę cierpliwość do tej skrzynki miałem x Xboxa  od pierwszej jego wersji poprzez każdą następną ale tylko z tą jest jakiś problem. Dlaczego ta gra nie pozwala mi pograć z tego pakietu w nic tylko jakieś denne opowiastki wojenne? Możę robię coś źle tylko co? ps Mam ultimata.

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 4 (719 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z Battlefild 1,4,5 i kontem EA.

Community Manager

Hej @siajek82 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się również jeśli będziesz próbował przejść do trybu online w innej grze EA (np. FIFA 22), która dostępna jest w ramach EA Play. W momencie poprawnego powiązania obu kont, problem nie powinien już pojawiać się w Battlefield-ach. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (702 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z Battlefild 1,4,5 i kontem EA.

Community Manager

Hej @siajek82 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się również jeśli będziesz próbował przejść do trybu online w innej grze EA (np. FIFA 22), która dostępna jest w ramach EA Play. W momencie poprawnego powiązania obu kont, problem nie powinien już pojawiać się w Battlefield-ach. 

Wiadomość 2 z 4 (703 wyświetleń)

Dot.: Problem z Battlefild 1,4,5 i kontem EA.

★★★ Newbie

Dzięki Kuba za pomoc. Twoja sugestia podziałała idealnie kupiłem fife Standard smile  i wyskoczyła opcja połączenia konta EA z Xboxem i działa jak ta lala.

Battle field też działa narazie  bez zarzutu.

 

Pozdro Kuba.

Wiadomość 3 z 4 (668 wyświetleń)

Dot.: Problem z Battlefild 1,4,5 i kontem EA.

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @siajek Standard smile Oznaczę moją odpowiedź jako rozwiązanie. 

Wiadomość 4 z 4 (550 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem