Problem z Battlefield Bad Company 2

autor: Dohrak
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z Battlefield Bad Company 2

★★★ Novice

Witam.

Wzięło mnie ostatnio na zagranie w Battlefielda 3 i grając widziałem nieśmiertelniki z Battlefielda Bad Company 2. Sam grałem w tą grę kilka dobrych lat odblokowując wszystko co się da wraz z M1 Garandem i Coltem 1911. Te bronie można było zdobyć mając status weterana a mając ten status można mieć nieśmiertelnik Bad Company 2. Niestety u mnie na originie w grze jestem przez 0 godzin i wszystko zostało usunięte. Co zrobić żeby z powrotem odzyskać cały progres gry i dzięki czemu mieć nieśmiertelnik Bad Company 2 W Battlefieldzie 3?

 

 

Proszę o pomoc, w tej grze spędziłem, może nie dosłownie, ale pół życia.

Wiadomość 1 z 3 (291 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Battlefield Bad Company 2

★★★ Novice

Dodam, że grałem też baaardzo dużo w Battlefield Heroes a nieśmiertelnika w BF3 nie dostałem...

Wiadomość 2 z 3 (290 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Battlefield Bad Company 2

Community Manager

Hej @Dohrak

 

Jeżeli masz pewność, że jesteś zalogowany na właściwym koncie to jeżeli pojawiają się jakiekolwiek problemy ze statusem weterana w starszych Battlefield-ach, to jedynym sposobem na rozwiązanie tego problemu, jest zbadanie sprawy przez naszych kolegów pracujących "na telefonach". 

 

Przygotuj klucz od Battlefield Bad Company 2, oraz klucz o Battlefield 3 i skontaktuj się z nami telefonicznie

Wiadomość 3 z 3 (281 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem