Problem logowania do battleloga

autor: resetpl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem logowania do battleloga

★ Novice

Witam serdecznie od bardzo długiego czasu borykam się z problemem zalogowania do battleloga.

Jeśli uruchomię grę bf3 z pozycji origin nie ważne przez jaką przeglądarkę wyskakuje mi komunikat: nieprawidłowy email lub hasło.

Gdy logowałem się ręcznie, battlelog logował się normalnie niestety nie chciał uruchomić gry ani kampani  ani multi jedynym rozwiązaniem jakie znalazłem było uruchamianie gry MOHW, wybranie zalogowania się przez battlelog przełączenie się się na bf3 i granie, niestety tez to nie do końca dobrze działało. Battlelog nie za każdym razem uruchamia bf3

Teraz udało mi się obejść problem uruchamiania się gry z pozycji battlelog gdy się zaloguje mogę grać bez większych problemów.

Jedyny problem jaki cały czas nie daje mi spokoju, jest taki iż za każdym razem gdy uruchamiam grę z pozycji origin nie ważne na jakiej przeglądarce wyświetla mi się komunikat (niewłaściwy email lub hasło) i prawie za każdym razem muszę wpisywać kod weryfikacyjny co jest uciążliwością.

Proszę o pomoc

Dziękuje serdecznie

 
Wiadomość 1 z 3 (802 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem logowania do battleloga

Community Manager

Hej @resetpl

 

Wygląda to tak jakby Twoja przeglądarka nie była zapamiętywana jako zaufana aplikacja. Spróbuj wyczyścić jej pamięć podręczną (ciasteczka, zapisane obrazki i pliki), sprawdź czy masz zainstalowaną jej najnowszą wersję. Przed włączeniem gry i Origin, uruchom samą przeglądarkę jako administrator, jeśli pojawią Ci się informacje na temat wprowadzania zmian na dysku - zaakceptuj je. 

 

Po uruchomieniu Origin, włącz Battlefield 3, tym razem zostaniesz zapytany o kod bezpieczeństwa, nie mniej jeśli zapamiętasz swoje dane do logowania na przeglądarce, komunikat ten nie powinien się ponownie pojawić Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (787 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem logowania do battleloga

[ Edytowane ]
★ Novice

Cześć Kuba

Szczerze mówiąc mi nie chodzi o to że muszę wpisywać kod bezpieczeństwa tylko o to DLACZEGO MUSZE SIĘ RĘCZĘ LOGOWAĆ na na batteloga. Jakoś jak odpalam mohw i wybieram opcje uruchom batteloga to loguje mnie bez najmniejszego problemu.

Dzięki za odpowiedź ale niestety nie o to mi chodziło

Pozdrawiam serdecznie

Reset

Wiadomość 3 z 3 (784 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem