Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

autor: DraxarPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

★ Apprentice

Mianowicie pojawiają mi się dwa dalmierze ten oczywiście, który mam i jakiś nowy dodatkowy na niektórych serwerach. Gram więc i mam dwa dalmierze i chcę się na zawsze pozbyć tego fioletowego. Na zdjęciu tylko widać ten dodatkowy dalmierz w formie koloru fioletowego bo nie załączył się dalmierz właściwy.

Wiadomość 1 z 17 (1 031 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

[ Edytowane ]

@DraxarPLWitaj🙂. Wygląda na to że jest to błąd. Więcej o tym przeczytasz w wpisie na reddicie.

https://amp.reddit.com/r/Battlefield/comments/6naifk/every_time_i_start_up_bf4_i_get_this_rangefinde...

Pozdrawiam🙂.

CCP Hero Banner


Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 17 (1 013 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

★★★★★ Guide

Hej,

pytanie jaką bronią snajperską grasz. Wydaje mi się, że to co masz na celowniku (fioletowy) to dodatek do broni dalmierz.

Usuń go w edycji broni, powinno być dobrze.

InkedBattlefield 4 Screenshot 2021.07.09 - 16.28.28.63_LI.jpg
Daj znać czy o to Ci chodziło Standard smile.

Wiadomość 2 z 17 (1 025 wyświetleń)

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

★ Apprentice

Nie nie rozumiesz mój dalmierz działa dobrze. Na  niektórych serwerach pojawiają się dwa dalmierze na raz. Także świetnie rozumiem co to dalmierz.

Wiadomość 3 z 17 (1 020 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

[ Edytowane ]

@DraxarPLWitaj🙂. Wygląda na to że jest to błąd. Więcej o tym przeczytasz w wpisie na reddicie.

https://amp.reddit.com/r/Battlefield/comments/6naifk/every_time_i_start_up_bf4_i_get_this_rangefinde...

Pozdrawiam🙂.

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 17 (1 014 wyświetleń)

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

★ Apprentice

Tu ci dodatkowo załączam dalmierz prawidłowy, który łączymy do snajperki.

Wiadomość 5 z 17 (1 011 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

★ Apprentice

Dzięki wam obydwu przynajmniej wyczytałem z reddita, że chyba wina nie serwera a Dice. Używam lunety 20x może sprawdzę na innych czy problem się pojawia. Wielkie dzięki wam obydwu za pomoc i chęci. 

Wiadomość 6 z 17 (1 001 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

★ Guide
@DraxarPL Po pierwsze raczej na Twoim miejscu nie chwaliłbym się tym, że grasz snajperem. Po drugie nie chwaliłbym się tym, że używasz dalmierza. Po trzecie zapytasz pewnie dlaczego, więc Ci odpowiem. Skoro grasz snajperem z dalmierzem, tzn., że kampisz na górkach i w innych krzakach na skraju mapy. Najchętniej obraziłbym Cię serdecznie i napisał jak bardzo Tobą gardzę, ale dostanę bana, więc ujmę to delikatniej. Baw się, to jest gra komputerowa, poćwicz refleks i celność, nie kamp jak ostatnia ...., pomagaj kolegom, zdobywaj flagi. Przestań marnować slot na serwerze, bądź po prostu normalny.
Wiadomość 7 z 17 (857 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

★ Apprentice

Kolego drogi wiem, że snajperzy są grupą mało lubianą. Co ja zrobię taki jestem lubię grać snajperem i zawsze nim gram. Mimo, że często inni gracze stawiają mi kłody pod nogi ja dalej to robię. A no polu walki normalną rzeczą są snajperzy. Jakby ich nie było to zaraz byście znaleźli nowych wrogów na przykład czołgistów czy jeszcze tam kogoś. Musicie się liczyć, że na polu są snajperzy i zawsze będą. Jak ci się nie podoba to wbijaj na serwery z limitem snajperów w ilości dwóch lub trzech a nie rób problemy innym graczom, Skoro wybrałeś taki serwer to licz się z tym.

Wiadomość 8 z 17 (851 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

★ Apprentice

Ty też pomóż innym i daj sobie spokój z grą jednej toksycznej postaci w grze mniej, naprawdę każdemu pomożesz.

Wiadomość 9 z 17 (842 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

★ Guide
@DraxarPL Jestem toksyczny, bo chcę grać normalnie w Battlefielda, a nie leżeć po krzakach? Rakowisko robicie z tej gry zamiast nauczyć się movementu, celowania i kontroli odrzutu. Nie musiałbyś kampić, gdybyś chociaż trochę się wysilił.
Wiadomość 10 z 17 (801 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem