Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

autor: Wyrzysk_1985
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

★ Guide
@DraxarPL Odinstalowałeś już?
Wiadomość 11 z 17 (380 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

@Wyrzysk_1985 A jeśli snajper jest skuteczny to też nim gardzisz😄? Bo widzisz według mnie dla osób które grają solo kolejkę, snajper to najlepszy wybór. Jeśli idąc twoim tokiem rozumowania, każdy ma grać szturmowcem i wbiegać na 'janusza' do punktu często przy tym ginąć i tracić kupon? Oczywiście przejmowanie punktów to najważniejsza część gry ale nie rozumiem dlaczego hejtujesz ludzi za to jaki styl gry obierają przecież dzięki nim i ich stylu gry masz swoje K/D które jest wyznacznikiem wartości gracza. Osobiście w BF2042 będę grał dystansowo bo na granie w zwarciu nie pozwoli mi specyfikacja obecnego PC. Wrzuć na luz 😄

CCP Hero Banner


Wiadomość 12 z 17 (364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

★ Guide
@Chytrooki Przecież on się sam przyznaje, jak gra. Kampi na górach, na skraju mapu, używa dalmierza. Najlepsze, że nie widzi w tym nic złego hahahaha Ktoś taki powinien być z automatu ignorowany przez społeczność. Taki snajper musi być skuteczny, bo rzadko komuś normalnemu chce się iść po niego, tym bardziej, że leży poza mapą najczęściej, gdzie drugi zespół nie ma wstępu. Często gram sam i w ogóle nie przeszkadza mi to w graniu objective. Dalej zachęcam kolegę do tego, żeby odinstalował.
Wiadomość 13 z 17 (360 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

Wiadomość 14 z 17 (355 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

★ Guide
Wiadomość 15 z 17 (350 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

@Wyrzysk_1985 No nic z tym nie zrobimy. Tak niektórzy grają, ani ja ani ty takiej rozgrywki nie preferujemy ale jeśli dla gracza taki styl odpowiada jego sprawa😄, poza tym ile razy zginą żeby nagrać film. Nic specjalnego nie pokazał w sumie tylko tyle że leży na najwyższym punkcie a to raczej nikomu nie imponuje 😄.

CCP Hero Banner


Wiadomość 16 z 17 (344 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pojawianie się na niektórych serwerach dwóch dalmierzy

★ Guide
@DraxarPL Przemyślałem sprawę i w sumie, jak chcesz, to wyślij mi zaproszenie do znajomych. Widziałem na Battlelogu, że nie masz żadnych koleżanek, ani kolegów i pomyślałem, że możemy pograć razem, żeby nie było Ci smutno. Wiesz, pokażesz mi parę sztuczek z dalmierzem i z leżeniem. Będzie fajnie. To jak? Reflektujesz?
Wiadomość 17 z 17 (263 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem