Pobieranie BF3

autor: NorbixonAlibaba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Pobieranie BF3

★ Novice

Wczoraj w nocy ok. godziny 23 włączyłem pobieranie gry BF3 ale rano, ok. godziny 6 wyłączył mi się komputer. W ten sposób straciłem cały postęp pobierania, a myslę, że powinienem mieć już ok 10 GB. Da się w jakiś sposób przywrócić ten postęp czy muszę pobierać od nowa?

Wiadomość 1 z 3 (299 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Pobieranie BF3

Hej.

Aby wznowić pobieranie należy otworzyć zakładkę pobierania w lewym dolnym rogu aplikacji Origin ( znajduje się tam tylko jeśli pobieranie jest dalej aktualne), a następnie nacisnąć przycisk wznawiania pobierania tak jak na poniższym zdjęciu.

Bez tytułu.png

Jeśli wcześniej wspomniana zakładka się nie pokazuje oznacza to, że pobieranie nie może zostać wznowione. Należy wtedy pobrać grę od nowa. Pamiętaj, że w ustawieniach systemu można wyłączyć automatyczne usypianie komputera po dłuższej nieaktywności.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (342 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Pobieranie BF3

Hej.

Aby wznowić pobieranie należy otworzyć zakładkę pobierania w lewym dolnym rogu aplikacji Origin ( znajduje się tam tylko jeśli pobieranie jest dalej aktualne), a następnie nacisnąć przycisk wznawiania pobierania tak jak na poniższym zdjęciu.

Bez tytułu.png

Jeśli wcześniej wspomniana zakładka się nie pokazuje oznacza to, że pobieranie nie może zostać wznowione. Należy wtedy pobrać grę od nowa. Pamiętaj, że w ustawieniach systemu można wyłączyć automatyczne usypianie komputera po dłuższej nieaktywności.

Wiadomość 2 z 3 (343 wyświetleń)

Dot.: Pobieranie BF3

★ Novice

Dzięki za odpowiedź, masz rację nie mam tej zakładki, a komputer się wyłączył ze względu na brak dostawy prądu. Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 3 (286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem