Nowa broń w BT5

autor: kot19732
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nowa broń w BT5

★★ Guide

Pytanie do menadżerów EA jak zdobyć nową broń w bt5 przesyłam zdjęcie

Wiadomość 1 z 4 (530 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nowa broń w BT5

@kot19732 Witam ✋👋. Jest do Eastern Egg. W filmie poniżej znajdziesz jak go odblokować podczas rozgrywki🙂.

https://youtu.be/BMMbwtdgpKE?si=y1NOrNVRiLTkW_L6

CCP Hero Banner


Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (522 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nowa broń w BT5

@kot19732 Witam ✋👋. Jest do Eastern Egg. W filmie poniżej znajdziesz jak go odblokować podczas rozgrywki🙂.

https://youtu.be/BMMbwtdgpKE?si=y1NOrNVRiLTkW_L6

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 4 (523 wyświetleń)

Dot.: Nowa broń w BT5

Wiadomość 3 z 4 (517 wyświetleń)

Dot.: Nowa broń w BT5

Community Manager

Dzięki @Chytrooki za chęć dzielenia się swoją wiedzą i mam nadzieję, że już wszystko jest dla Ciebie jasne @kot19732.

 


Dodatkowo chcę nadmienić, że kierując pytanie tylko "...do menadżerów EA ",  można za bardzo ograniczyć sobie możliwość uzyskania odpowiedzi.

Inni doświadczeni gracze, którzy nie są moderatorami, mogą posiadać cenne wskazówki, porady czy rozwiązania, które opierają się na ich osobistym doświadczeniu z grą. Otwarcie pytania dla całej społeczności może przynieść różnorodne perspektywy, co zwiększa szanse na znalezienie satysfakcjonującej odpowiedzi.

 

Warto pamiętać, że fora społecznościowe są miejscem, gdzie wszyscy gracze mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniem, dlatego kierowanie pytań do całej społeczności może przyczynić się do lepszej jakości dyskusji oraz bardziej wszechstronnego podejścia do rozwiązywania problemów.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 4 (511 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem