Dot.: Niedoczytujące się tekstury.

autor: Myrasz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Niedoczytujące się tekstury.

★★★ Newbie

Witam, mam taki problem, że niektóre tekstury ładują się dopiero gdy do nich podejdę, bądź na dalszą odległość przyzoomuję snajperką. Ktoś mi może powiedzieć jak to naprawić? 

Wiadomość 1 z 3 (1 063 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niedoczytujące się tekstury.

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@oskaroti Witaj!

 

Na początek wykonaj poniższe kroki i daj znać czy pomogło (zrzut ekranu byłby pomocny również Wink).

 

 USTAWIENIA W GRZE

 

11314331124.png

 

 

STEROWNIK

 

 

RESET USTAWIEŃ GRY

 

Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 

  1. Zmień nazwę folderu Battlefield V w bibliotece Dokumenty na np. Battlefield V kopia
  2. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  3. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  4. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield V w Dokumentach!  

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 3 (1 033 wyświetleń)

Dot.: Niedoczytujące się tekstury.

★ Guide
Jeśli chodzi o granie online - ustawiłbym na LOW wszystko oprócz tekstur i oświetlenia(3 pierwsze opcje). Gra na tych ustawienia dużo nie traci, cienie przeciwników są widoczne, a efekty specjalne trwają krócej, są mniej "obfite". Również zauważyłem, że część tekstur nie doczytuje się w jakiejś odległości, dopiero przez lunetę snajperki/celowanie pozostałymi broniami, widać je. Ale... jest plus tego "buga". Wrogowie są widoczni normalnie, więc widać ich za niedoczytanymi teksturami :P
Wiadomość 3 z 3 (1 018 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem