Nie mogę celować - myszka dziwnie się zachowuje

autor: PanRobsoon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę celować - myszka dziwnie się zachowuje

★★ Novice

Hej, mam dosyć spory problem z grą który uniemożliwia mi jakiekolwiek granie. W momencie kiedy włączam gre jest wszystko okej, ładuje się płynnie, myszka w menu (oraz innych grach) działa bez zarzutu. Po włączeniu gry natomiast, myszka zachowuje się jakby miała 2500 czułości i nawet nie widzę jak obracam kamerą tylko kiedy przesuwam myszką z jednej strony podkładki na drugą to czasem jakby załapało ale wtedy mi kamera przeskakuje, powiedzmy, z ziemi na niebo a przy mniejszych ruchach w ogóle nie reaguje. Weryfikacje plików gry przeprowadziłem ale nie znalazło żadnych błędów, próbowałem też zmieniać DPI oraz czułość w grze ale nic to nie dawało. Szukałem odpowiedzi po internecie ale nic nie znalazłem więc proszę o pomoc bo nie ukrywam, że jak już kupiłem to chciałbym pograć Standard smile 

Myszka Steelseries Rival 310 

Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 1 z 3 (681 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę celować - myszka dziwnie się zachowuje

★★ Novice

Wygląda na to że to po prostu gra miała jakiś wylew, po dzisiejszej aktualizacji zaczęło działać bez problemów Standard smile ale dziękuje za pomysły, być może komuś się jeszcze przydadzą jak będzie szukać Standard smile Temat do zamknięcia. 

Dzięki!

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (634 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę celować - myszka dziwnie się zachowuje

★★★ Apprentice

Siemanko.

 

Na początek wyłącz zapisywanie w chmurze oraz nakładkę Origin w grze. Potem wejdź w Moje dokumenty i zmień nazwę folderu od gry na przykład na: Battlefield V Kopia i przenieś cały ten folder na pulpit. Ważne jest żeby nie kopiować tego folderu tylko wyciąć go. Odpal grę i zobacz czy jest jakaś poprawa. 

 

Jeśli myszka dalej będzie zachowywać się jak pijana wykonaj czysty rozruch komputera żeby sprawdzić czy jakiś inny program proces działający w tle nie ingeruje z grą i działaniem myszki lub jeśli jeszcze nie masz pobierz program SteelSeries Engine z ich strony dodaj w nim swoja myszkę i zobacz czy będzie lepiej.

 

Daj znać czy coś pomogło.

 

Wiadomość 2 z 3 (644 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę celować - myszka dziwnie się zachowuje

★★ Novice

Wygląda na to że to po prostu gra miała jakiś wylew, po dzisiejszej aktualizacji zaczęło działać bez problemów Standard smile ale dziękuje za pomysły, być może komuś się jeszcze przydadzą jak będzie szukać Standard smile Temat do zamknięcia. 

Dzięki!

Wiadomość 3 z 3 (635 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem