Moja obiektywna opinia o BF1

autor: mrhaniball95
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Moja obiektywna opinia o BF1

★★ Novice

Witam, posiadam BF1 od niecalego miesiaca, wbilem juz konkretny lv, ale gre kupilem z mysla o wspolpracy z kolegami. W ciagu tego czasu udalo mi sie dolaczyc do grupy z kolega raz i to przez niecala godzine. Na cziterow juz nie zwracam uwagi bo i tak wiem ze ta firma ma gdzies swoj tytul, ale zrozumiec nie moge jak mozna wypuscic niekompletny produkt i nie spatchowac go od 3 lat. Przeszukalem forum od deski do deski, tematow jest na ten temat od groma a jedyna odpowiedz jaka uzyskalem to ze to nasza wina i wina programow na naszym PC. Drogie EA, dla was wylaczylem wszystkie zabezpieczenia na komputerze, zrobilem czysty rozruch i sprawdzalem lacze jakies 10 razy i to wszystko na 2 komputerach. Jeden wielki przekret i zart z tak duzej firmy. (Tak nic nie dziala mimo wielu prob). Mam nadzieje ze nie nabiore sie juz drugi raz nie zakupie gry na tak badziewnej platformie.

Wiadomość 1 z 1 (361 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem