Mam problem z BfH

autor: Popsi71830
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mam problem z BfH

★★ Novice

Cześć. Dawno temu kupiłem Battlefield Hardline na płycie. Wiedziałem odrazu że będą jakieś problemy bo wcześniej zakupiłem Bf3 w wersji cyfrowej, która nie chciała się pobrać bo wyskakiwało mi , że windows musi akceptować dostęp do dysku twardego przez origin, takie okienko co zawsze przy instalowaniu jest. Jednak nic się nie działo. Piszę to drugi raz, bo za pierwszym trochę niedokładnie to opisałem. Ale po parudziesięciu próbach i zmaganiach, bf3 sam się pobrał. Poprostu tak z nikąd. Automatycznie. bfh jednak nie działa wogóle. Wkładam płytę nr 1, postępuję zgodnie z instrukcjami, i nic. Windows dalej nie chce wyświetlić tego okna. (mam win8.1). Próbowałem chyba wszystkiego. Zapłaciłem za grę która mi nie działa!! Chcę w nią grać!!! proszę o szybką i skuteczną pomoc. 

Wiadomość 1 z 4 (273 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam problem z BfH

Community Manager

Hej @Popsi71830

 

Podobnie jak w poprzednim przypadku problem związany jest z uprawnieniami na Twoim komputerze. Jeżeli podczas jakichkolwiek problemów z instalacją gry z płyty pojawiają się problemy, najlepszym sposobem jest (tak jak było to w przypadku Battlefielda 3) jej pobranie. 

 

  • Po wyjęciu płyty z napędu, będziesz musiał usunąć pliki, które dotychczas pobrały się na Twój komputer. 
  • Przejdź do C:\Program Files (x86)(lub Pliki Programów (x86)\Origin Games\
  • Z tej lokacji usuń folder Battlefield Hardline
  • Wyczyść pamięć podręczną programu Origin na podstawie instrukcji poniżej.

 

Spoiler

JAK WYCZYŚCIĆ PAMIĘĆ PODRĘCZNĄ ORIGIN:

 

Podczas użytkowania programu Origin, możesz napotkać problemy związane z wyświetlaniem biblioteki gier, logowaniem bądź połączeniem. W takim przypadku rozwiązaniem najczęściej okazuje się być wyczyszczenie pamięci podręcznej programu. Po ponownym uruchomieniu program sam pobierze sobie aktualizację, bądź brakujące pliki, w ten sposób zastąpisz uszkodzone pliki, nowymi. 

 

1. Po pierwsze musisz wylogować się z programu Origin oraz zakończyć wszystkie procesy związane z programem.

*(Zdarza się, że nawet po wyłączeniu programu poprzez pasek startu w tle uruchomione są procesy związane z programem. Najlepiej upewnić się czy nie są uruchomione żadne procesy poprzez uruchomienie Menedżera zadań)

2. Następnie trzymając przycisk Windows (pomiędzy przyciskiem Ctrl i Alt po lewej stronie klawiatury), naciśnij literę "R". Otworzy się okienko "Uruchamianie"

3. Wpisz w okienku %ProgramData% (razem ze znakiem %) i naciśnij Enter

4. W liście folderów znajdź i otwórz folder Origin

5. Usuń wszystkie pliki z tego folderu POZA 'LocalContent' (ten folder jako jedyny MUSI pozostać w tym folderze)

6. Po usunięciu plików zamknij okienko, po czym ponownie użyj kombinacji Windows+R

7. Tym razem wpisz %AppData%, po czym naciśnij Enter

8. Usuń folder Origin. Znajdujesz się w folderze Roaming, który jest podfolderem AppData

appdata.jpg

 

 

 

 

 

9. Kliknij na słowo "AppData" (na szczycie folderu)

10. Otwórz folder Local

11. Z folderu Local usuń folder Origin

12. Uruchom ponownie komputer i ponownie zaloguj się do programu Origin

 

 

Na naszej stronie pomocy znajdziesz podobną instrukcję:

https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/origin-my-games-list-is-blank/

  • Uruchom program Origin wedle poniższych kroków.
Spoiler
1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
  • Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na okładce gry Battlefield Hardline i kliknij Pobierz

//Przeniosłem Twój post na właściwe forum//

 

Wiadomość 2 z 4 (268 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam problem z BfH

★★ Novice

Nie pomogło!

Wiadomość 3 z 4 (257 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam problem z BfH

★★ Novice

A robiłem wszystko co było napisane!

Wiadomość 4 z 4 (256 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem