Dot.: Kupno bf5 deluxe edition

autor: wwjosep
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kupno bf5 deluxe edition

★★★ Newbie

Witam, kupiłem bfa 5 deluxe edition parę minut temu i się zastanawiam dlaczego nie dostałem naprzykład tych dodatkowych broni do bfa1, widziałem poradnik i wszystko jak pobrać ten dodatek żeby miec te bronie itp ale ja tego nie mam w bibliotece, po kupnie wersji deluxe edition wyskoczylo mi do ściągnięcia jedynie bf5 i bf5 theme. Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 4 (879 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupno bf5 deluxe edition

★★★★★ Novice

Nie miałeś aktualizacji do pobrania w bf1? U mnie po zakupie wystarczyło włączyć bf1 i bronie były już dodane, z tego co pamiętam chyba 5 ich było.

Wiadomość 2 z 4 (854 wyświetleń)

Dot.: Kupno bf5 deluxe edition

Hej,

"Oferta Ochotnika" była ofertą dodawaną wyłącznie do zamówienia przedpremierowego.

Spoiler
• Zestaw komandosa Burzy Ognia: Dołącz do walki z wyjątkowym sprzętem taktycznym. W jego skład wchodzą gogle, lekki mundur bojowy oraz elitarny sztylet bojowy MKIII(S) – broń na wszystkie niebezpieczeństwa w walce o przetrwanie. • Mundur spadochroniarza: Przy premierze możesz wybrać jeden z sześciu dostępnych w Battlefield V specjalnych zestawów żołnierza i spersonalizować swoje oddziały. • Zadania Specjalne: poczynając od tygodnia premiery, zdobywaj nagrody i przewagę nad konkurencją, wykonując Zadania Specjalne. • Natychmiastowy dostęp do pięciu broni w Battlefield 1*: Odblokuj pięć najnowszych rodzajów broni z czasów Wielkiej Wojny, stanowiących przejście między technologią obu wojen światowych.
Ta oferta jest dostępna tylko dla osób, które zamówią w przedsprzedaży Battlefield V.
Wiadomość 3 z 4 (841 wyświetleń)

Dot.: Kupno bf5 deluxe edition

★★ Novice

W zakupionym BF5 delux edition widnieje u mnie odblokowany dodatek "Oferta Ochotnika" a mimo to nie mam dodatkowych broni w BF1

Wiadomość 4 z 4 (812 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem