Kod

autor: cichy8830
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kod

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam! 
Moj problem polega na tym iż dostałem od mojego brata grę BattleField 3,niestety proces instalacji nie może przebiec ze względu na to że  kog gry został już zrealizowany (na brata koncie email którego nie pamięta) w 2011 roku.
produkt jest oryginalny i w idealnym stanie ,dla tego też piszę abyście mogli mi Państwo pomóc w rozwiązaniu problemu.
jeśli chodzi o moją wiarygodność załączam plik ze zdjęciem produktu oraz oryginalnego i wykorzystanego już klucza 
Z góry dziękuję za pomoc

Wiadomość 1 z 2 (623 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Witaj

Kod jest jednorazowy i przypisany do konta brata nie da się go wykorzystać na innym koncie, ale po kontakcie z suportem powinno udać się odzyskać konto.

Tutaj będzie wymagany kontakt z suportem EA  innej opcji nie ma.

Jak się kontaktować!

• Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Livechat

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. 

Polska linia Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (613 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Witaj

Kod jest jednorazowy i przypisany do konta brata nie da się go wykorzystać na innym koncie, ale po kontakcie z suportem powinno udać się odzyskać konto.

Tutaj będzie wymagany kontakt z suportem EA  innej opcji nie ma.

Jak się kontaktować!

• Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Livechat

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. 

Polska linia Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

Wiadomość 2 z 2 (614 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem