Jak odpalić grę BF Hardline

autor: Joooker696
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Jak odpalić grę BF Hardline

★★★ Newbie

Odpalam Grę przez origin odpala mi sie strona battlelog (jestem juz tam zalogowany) i klikam u góry w zakładkę kampania i klikam w przycisk graj w kampanie i nie odpala mi się gra, nic ani zadne okno a ni nie mam jej na pasku nic poprostu jakby mi nie działała. 

Wiadomość 1 z 2 (507 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak odpalić grę BF Hardline

Community Manager (retired)

Witaj @Joooker696 

 

Próbowałeś uruchomić kampanie, czy tylko tryb online? Gdy uruchamiasz grę następuje przekierowanie na stronę BATTLELOG, skąd strona komunikuję się z Origin celem uruchomienia danej mapy w trybie online.  Jeśli korzystasz z jednej przeglądarki np. Firefox, spróbuj użyć alternatywnej np. Chrome, Opera itp. Dodatkowo sprawdź proszę czy używasz bez-wtyczkowej opcji uruchamiania gry:

 

33389.PNG

 

333389.PNG

 

Jeśli powyższe nie podziała, spróbuj jeszcze z samego katalogu gry C:\Program Files (x86)\Origin Games\BFH i uruchomić:

3333894.PNG

 

Pamiętaj, że niektóre programy antywirusowe mogą blokować uruchamianie gry AVAST/ AVG itd.

Daj znać jak poszło! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (485 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem