Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

autor: Kriiisu_93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

Community Manager (retired)

Dla wszystkich!

 

Dodałem dwa obejścia oraz informację do mojego wpisu. Dodatkowo w dniu jutrzejszym zostanie wydana najnowsza aktualizacja gry "W Imię Cara", która oprócz nowej zawartości rozwiązuje szereg zgłoszonych błędów. 

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 61 z 255 (2 874 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Apprentice
Trzeba będzie rozgrzać lapka. Sprawdzę też insidera, bo coś mnie się wydaje że tylko poprawki Windowsa będą tu znaczące
Wiadomość 62 z 255 (2 872 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Guide
EA_Odix dzięki sprawdzę Standard smile
Wiadomość 63 z 255 (2 859 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
★★ Guide

Nie ma jakiś znaczących zmian poza tym, że jak sie pokaże menu gry to w górnym prawym rogu na poment pokazuję sie to kólko ładowania i wtedy jest przycięcie. Wcześniej tzn do wczoraj tego nie bylo. Da się grać jako tako od jakiegoś czasu i chyba tak po aktualizacji sterowników nvidia. Może to sterowniki są wadliwe? Czekamy na Fall Creators a jak to nie pomoże to nie wiem. Masakra żeby od kwietnia nie rozwiązać problemu

Wiadomość 64 z 255 (2 849 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
★★ Guide

Tak mi się nasunelo ze problemy sie zaczeły z aktualizacja windows KB4020102 z 25 maja do wersji 1703 15063.332. W wersji 15063.296 z 5 maja bd sie grało i spadków nie było. EA_Odix przekaż dalej może to coś rozjaśni. Być może dzięki temu MS dojdzie do tego co zostało zmienione i co powoduje spadki

Wiadomość 65 z 255 (2 839 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Chcialem jeszcze sprawdzic dzisiaj jakies strasze sterowniki ale gra wywala blad i od teraz działa na wesji 384.94 z 27 lipca lub nowszych. Na straszych gra nie chce sie uruchomić także porada o straszych sterach nieaktualna :-P

Wiadomość 66 z 255 (2 829 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Guide
Kriiisu ja mam nieznaczną poprawę ale nie po aktualizacji lecze po kilku trikach. Ściągnij sobie Razer Cortex (apka optymalizuje aplikacje w tle) oraz przy odpalonej grze zmien priorytet na "Powyżej Normalnego". Nie miałem dużo czasu by testować BF :/
Wiadomość 67 z 255 (2 820 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★★★ Apprentice

"Windows 10 Fall Creators Update zadebiutuje 17 października." - "Wrześniowa" aktualizacja....

Wiadomość 68 z 255 (2 792 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Myslalem ze bedzie we wrzesniu bo juz czas przerwac okres niegrywalnosci bf. Po ostatniej aktualce po uruchomieniu gry nie ma dzwieku po chwili jest spadek fps gra sie laduje i pojawia sie dzwiek. Czy bf kiedys zacznie działac prawidlowo i bezproblemowo?

Wiadomość 69 z 255 (2 780 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Guide

Po dłuższym testowaniu również stwierdzam, że aktualizacja nie wniosła. Dalej dropi FPS. Gra jest nie grywalna. Czuję się oszukany bo gra działa przed kwietniem idealnie na moim sprzęcie. Nie kupię już nic od EA i DICE

Wiadomość 70 z 255 (2 773 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem