Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

autor: Kriiisu_93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
★★ Guide

Chyba wyrzucę komputer przez okno xd. Tak na poważnie to już z miesiąc to trwa i nic. Gra za 2 msc będzie miała rok a działa gorzej niż na premierę. Na wcześniejszej wersji win 10 ( anniversary ) też nie jest zbyt dobrze. To wygląda tak jakby jakieś pliki, procesy, usługi zakłocały prace BF 1 i były związane z siecią ogólnie. Spadki są tylko w multiplayer w losowych momentach niezależnie od sytuacji. Podjęte kroki:

- reinstal systemu oraz instalacja wcześniejszej wersji

- aktualki sterowników do dzwięku, karty sieciowej, grafiki( od polecanych w jednym z wpisów 378.78 po betę 352.12)

- sprawdzanie plików na dysku systemowym i tym z grą

- wyłączanie/włączanie optymalizacji pełnoekranowych

- wyłączenie origin w grze

- naprawa gry w origin

- czyszczenie i naprawa rejestru

- wyłączenie antywirusa/ dodanie gry do wyjątków

- zmiany planu zasilania

- zmiany w panelu sterowania nvidia( milion kombinacji)

wiele innych rzeczy i ... NIC. Chyba serio wyrzucę kompa przez okno. Inne gry działają spoko poza Watch Dogs 2 ale wszyscy znają jakoś strony technicznej tej gry Standard smile

Wiadomość 21 z 255 (3 316 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Guide

Muszą coś zrobić bo gadanie że słaby sprzęt to brednie jak gra działała dobrze przed updatem Windy i przed patchami. Coś spaprało ale oni olewają graczy bo hajs już wydali jak ja a wolą nowe perki itp. dodawać zamiast zbadać sprawę z micorsoftem i nvidią. Żal bo chialem Battlefronta kupić i skutecznie mnie to znichęca zwłaszcza że ma to być ten sam dziurawy silnik.

Wiadomość 22 z 255 (3 293 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Porażka jakaś. Wszystko było dobrze do momentu aktualizacji gry, windy i sterów. Ze 2 msc już będzie jak się grać nie da i nic

Wiadomość 23 z 255 (3 290 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Guide
Nawet ponad 2 mc bo od momentu pierwszego patcha i Creators Update gra jest tylko momentami grywalna a próbowałem już wszystkich sztuczek :/ Brak słów. Zawsze sobie mówiłem po poprzednich częściach i ich bugach nie kupię następnej części ale dawałem im szanse i po kilku tygodniach naprawiali błędy ale następnej produkcji już nie kupię nawet jeżeli będzie to BC3 czy realia drugiej wojny. Nie będę tracił pieniędzy. A w tym roku dam szansę nowemu CoD WWII.
Wiadomość 24 z 255 (3 284 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Mam tylko nadzieje że w tym msc to naprawią będzie aktualka do gry jakieś stery jeszcze też. We wrześniu Fall Creators Update i aż się boje co to będzie. Oby lepiej

Wiadomość 25 z 255 (3 276 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

[ Edytowane ]
★ Guide
Ja już się boję co zrobią w tym update do Windy a jeszcze bardziej się obawiam patcha do BF bo zawsze się zastanawiam co spaprają. Wypróbowałem stery beta które kolega z EA tu podrzucił lecz nic to nie zmienia. Póki wszystkie strony nie skleją co jest źle. Gadanie że i56600 nie wyrabia przy tej grze to bzdura bo to mega mocny procek a BF działał mi nawet na Ultra bez dropów na CQ 64. Naturalnie przy premierze nowych procków amd pewnie spaprali kod by lepiej napędzić sprzedaż dla amd Tongue out Jak to inaczej wytłumaczyć Standard smile
Wiadomość 26 z 255 (3 267 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Mi też wczesniej w full hd na ultra chodziło w 60 fps bez spadków na podboju mam i5 4590 i gtx 1060 przyprawione 16 gb ram. Też mi pracownik działu pomocy powiedział że minimum to i5 6600K i że mam słabszy procek. i5 6600K łyka wszystko na ultra bo to bdb procesor za ponad 1k wpisany w minimalne tuż po jego premierze

Wiadomość 27 z 255 (3 261 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Guide
Dokładnie jak mówisz. Wszystko na ultra latało a CQ 64 też lajtowo
Wiadomość 28 z 255 (3 259 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★★ Guide

Dlatego muszą coś zrobić. Aktualizacja gry, systemu i sterów powinna pomóc bo ponoć Nvidia z Microsoftem pracują nad problemem

Wiadomość 29 z 255 (3 254 wyświetleń)

Dot.: BF1 Mocny, kilkusekundowy drop FPS'ow po chwili gry

★ Novice

Obawiam się, że problem wystąpił gdzieś na przełomie marca - kwietnia i ciągnie się nadal, też mam problem i już ręce opadają. Wszyscy narzekają na spadki fps, ale ja już próbowałem wszystkiego i dziś wchodzę na szybką grę deathmatch i mam wszytko na low i ustawione 60 klatek, a co widzę procek na 100% i spadek fps do 55!!! Procek i5 6500 i 1060 6GB 8GB Ramu! Gdzie poprzednio grałem na low detalach przy ciągłych 120 fps! A teraz nawet 60 ciężko utrzymać!

Wiadomość 30 z 255 (3 223 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem