Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

autor: Przeworek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★ Novice
Na szczęście ja otrzymałem ją za darmo bo to były by najgorzej wydane pieniądze na gre. Która w dodatku nie działa poprawnie. Niech wezmą przykład z 99% innych gier w których zapis działa jak powinien.
Wiadomość 51 z 70 (2 290 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★ Novice

Problem od listopada a jest czerwiec! Ale żenada. Grę kupiłem dziś i mam prawo ją zwrócić bo jest zepsuta. Proszę kogoś z EA o kontakt lub wyjaśnienie kiedy to będzie normalnie działać. Od razu mówię że rozwiązania typu instalacja systemu to nie rozwiązania!!!!

 

Wiadomość 52 z 70 (2 253 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★ Newbie

Jest już znane jakieś powszechne rozwiązanie? Minął prawie rok od ostatniego wpisu a grę kupiłem wczoraj i nie wiem co dalej. Proszę o pomoc.

Wiadomość 53 z 70 (1 725 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★ Novice
@Przeworek Ja postawiłem system na nowo i problemy się same rozwiązały
Wiadomość 54 z 70 (1 709 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★ Novice
@EA_Odix Niestety nadal muszę ustawiać od nowa ustawienia i grać w prolog. Na żadnej witrynie nie mogę znaleźć rozwiązania z góry dziękuję
Wiadomość 55 z 70 (1 541 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z prologiem

★ Novice
@EA_Odix czy jest w końcu znalezione rozwiązanie problemu z ciągle powtarzającymi się ustawieniami jasności i przechodzenia prologu w nieskończoność ? problem jest bardzo uciążliwy gdyż w styczniu 2019 miałem ten problem przez rok nie instalowałem dopiero wczoraj sprawdziłem czy ten problem w końcu został rozwiązany i jestem bardzo zawiedziony gdyż bardzo mam chęć na pogranie w tą gre lecz po prostu się nie da . Proszę o szybką pomoc
Wiadomość 56 z 70 (1 439 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Gra nie zapisuje postępu - uruchamia się od ustawień jasności i prolog

★★★ Newbie

Miałem ten sam problem przeinstalowałem origina na ten sam dysk co battlefield oraz wyłączyłem zapis w chmurze w aplikacji origin i zadziałało.

Wiadomość 57 z 70 (1 332 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★★★ Newbie

Problem z 2018 roku. Mamy koniec 2021 i problem wciąż nie naprawiony. Kupiłem grę i mam wchodzić w pliki i je edytować bo EA nie potrafi wydać prostej łatki? Wybaczcie ale to jest kpina. W pełni zasłużone 2/10 na Metacritic.

Wiadomość 58 z 70 (674 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★★★ Newbie

Witam, grę kupiłem na steamie za 30 zł. Jestem na 110 min gry i mam to samo co wy cały czas. 110 min przechodzenia prologu i bawienia się z ustawieniami. To samo mam w battlefroncie 2 z epica (wymuszanie hdr, resetowanie ustawień) . Coś się dzieje w tym temacie czy mogę zwracać ten syf? EA już 2 tydzień nie dało odp na maila.

Wiadomość 59 z 70 (652 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

@uAreEZkid Siemanko sprawdzałeś rozwiązania poniżej? Steam jest połączony z Origin więc wykonaj wszystkie poniższe kroki. Dodatkowo możesz wyłączyć synchronizację danych z chmury na platformie Steam.

https://answers.ea.com/t5/Battlefield-V/Info-Problem-z-zapisem-ustawien-i-stanu-gry-Prolog-obejscie/...

Powodzenia 🙂.

CCP Hero Banner


Wiadomość 60 z 70 (647 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem