Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★ Novice
czy coś wiadomo więcej w tej sprawie ? gra nadal nie zapisuje mi ustawien w multi player... tzn wygladu postaci odblokowanych przedmiotow kropki mrugaja za kazdym razem...
Wiadomość 41 z 70 (2 894 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★ Apprentice

Takiego zlekceważenia sprawy i problemu to dawno nie pamiętam, ostatni raz kupiłem bfa w przedsprzedaży a może nawet i w ogóle. Jako wieloletni gracz i fan tej serii czuję się zawiedziony. i oszukany. Co z tego, że jest jakieś obejście jak trzeba za każdym razem je powtarzać, skutecznie to zniechęca do gry.

Wiadomość 42 z 70 (2 851 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★★ Novice

Nie nazwę ich inaczej niż oszusty i lenie ... Wypuszczą grę, dostają pieniądze, są jakieś błędy to nie chce im się naprawić ;v

Żenada, nie zamierzam kupować kolejnych, nowych wersji BF

Wiadomość 43 z 70 (2 800 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

Community Manager (retired)

Osoby, które nadal mają problem z zapisem ustawień pomimo kroków wymienionych wcześniej, proszone są o wysłanie zrzutu ekranu z pełną  ścieżką do folderu Dokumenty/Battlefield V, gdzie zapisują się owe ustawienia.

 

W wielu zgłoszeniach tego typu, problem okazywał się lokalny na komputerze użytkownika i tam też został rozwiązany poprzez np. nowego użytkownika Windows lub zmianie w ustawieniach Windows Defender.

 

 

Wiadomość 44 z 70 (2 781 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★ Novice

Nie ma to jak kupić grę 3 mies po premierze i załamać sie przez taki prosty błąd. Wykonałem wszystkie czynności wypisywane wcześniej i nie przyniosło to żadnych pozytywnych skutków.

Czym ta gra różni sie od innych jeżeli chodzi o zapis postępu i ustawień.

Wiadomość 45 z 70 (2 539 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★ Newbie

Solved this problem (and the problem that the game doesn't save settings) by removing "_tmp" extension of the file "PROFSAVE_tmp" in C:\Users\YourWindowsUserName\OneDrive\Documents\Battlefield V\settings.  U mnie pomogło mam nadzieję że u was tez. Pozdrawiam 

Wiadomość 46 z 70 (2 486 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★★★ Newbie
po ustawianiach w defenderze gra dziala na nowo
Wiadomość 47 z 70 (2 434 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★ Newbie
Witam ja mam taki sam problem na xbox one po aktualizacji wymaganych do gry online kasuje mi cały wątek kampani. Proszę o pomoc
Wiadomość 48 z 70 (2 280 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★ Newbie

A mam pytanie czy po wyłączeniu zapisywania w chmurze Origin kasują się postępy w innych grach, np w fifie oraz czy w BFV w grze wieloosobowej będziemy mieć znowu rangę 1-szą czy to akurat zostanie?

 

Proszę o jak najszybszą odpowiedź 

Wiadomość 49 z 70 (2 222 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★ Novice

Witam,

gdzie mogę przesłać zrzut ekranu z pełną  ścieżką do folderu Dokumenty/Battlefield V?

 

Dla mnie to jakiś żart, że po takim czasie od premiery dalej nie można normalnie grać! Dopiero kupiłem grę i już żałuję wydanych pieniędzy. Szkoda, ze nie wiedziałem o tym problemie wcześniej, na pewno wybrał bym inną grę...

Poza tym rozwiązanie problemu w stylu zmiany nazwy katalogu za każdym razem lub nowego użytkownika Windows... ŻART!!!!

Wiadomość 50 z 70 (2 053 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem