Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

autor: GiGsss98
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★★ Novice

Człowiek wyda pieniądze na grę, która powinna działać bez żadnych fixów, ale nie, za każdym razem trzeba się męczyć, coś usunąć,  zmienić po raz N-ty. Dodatkowo nawet jak się przeinstaluje grę to nadal to samo i nie tylko u jednej osoby ...

Po aktualizacji dalej się to robi. Myślałem, że sobie pogram, ale jednak nie, EA musi coś spier... zepsuć

Wiadomość 31 z 70 (4 533 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★★ Novice

Witajcie ponownie,

 

W ostatnim moim poście pisałem, że problem po przeinstalowaniu gry występuje tylko połowicznie (restartowały się tylko ustawienia Rozgrywki i gra nie zapisywała postępu kampanii). Jako, że nie mogłem się doczekać łatki to podkusiłem się wypróbować FIX'y od EA_Odix. To był błąd! Problem znowu wrócił po usunięciu folderu BFV i wyłączeniu zapisu w chmurze. Wszystkie te sposoby to zapchaj dziury i granie na czas. U jednego pomogą, u drugie tylko w połowie, u trzeciego nic a u czwartego jeszcze pogorszy. Jest to tak nie regularne jak nie regularny jest nasz problem. Bo u każdego z nas wygląda inaczej! Każdy ma inną kombinację pomniejszych problemów z nikomu nie znaną przyczyną.

 

Ja pozbyłem się swojego problemu całkowicie! Nie restartuje mi ustawień, nie wczytuje prologu itd. Muszę jeszcze tylko przetestować czy jak przejdę misję w kampanii to czy gra zapamięta ten postęp - ale podejrzewam, że tak. U mnie pomógł reinstalacja systemu ale nie potrafię powiedzieć czy pomogła reinstalacja systemu czy postawienie Windowsa w wersji 1809. Jest to aktualizacja Windows która pozwala używać Ray Tracing'u w grze BF5. Niestety nie można jej pobrać przez Windows Update bo Microsoft wstrzymał aktualizację - powodowała problemy u wielu użytkowników. Ale jeśli postawi się Windowsa na nowo w tej wersji to problemy nie występują.

Wiadomość 32 z 70 (4 399 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★ Novice

Podziwiam takie rady reinstalacja systemu Windows byle tylko gra odpaliła. System Windows jest ogólnie dostępnym oprogramowaniem i monopolistą w dziedzinie systemów operacyjnych na komputery PC, wiec to raczej po stronie producenta gry leży sprzedanie i stworzenie takiego produktu, który nie będzie miał problemu z Windowsem

Wiadomość 33 z 70 (4 384 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★★ Novice

Nie po to tyle wydaliśmy żeby teraz jeszcze system na nowo instalować ...

Wiadomość 34 z 70 (4 372 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★★ Novice

Ja nikomu nic nie doradzam, ja informuję jak pozbyłem się swojego problemu. A reinstalacje systemu sam zrobiłem tylko po to żeby włączyć Ray Tracing.

Wiadomość 35 z 70 (4 359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★★ Novice

Na koniec jeszcze dodam, że właśnie sprawdziłem czy gra zapisuje postęp w kampanii. Przeszedłem Prolog, zrestartowałem grę i jest ok - "ptaszek" odhaczony / prolog ukończony.

 

Zniknął również problem o którym wcześniej nie wspomniałem. A było tak, że gra po każdym uruchomieniu wyświetlała, że zdobyłem nowe przedmioty a w rezultacie "kropki" mrugały już przy przedmiotach które widziałem. Teraz jest ok, jeśli raz zobaczę nowy przedmiot to potem kropka się nie świeci.

Wiadomość 36 z 70 (4 354 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★ Apprentice

Kolejna wypuszczona łatka i nadal brak rozwiązania problemu.

Wiadomość 37 z 70 (4 341 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Wypuszczają łatki dla tych co normalnie grają, nie mają problemów, a ci co mają to są dla nich nieważni, nie obchodzą ich takie osoby, byle zarobić ...

Wiadomość 38 z 70 (4 287 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★ Apprentice

@EA_Odixoraz inni z EA

Nadal zero jakichkolwiek zmian.

Po zastosowaniu tych obejść dzieje się takie coś (załącznik), potem wraca do stanu początkowego, te rozwiązania nie pomagają !

Czy można oczekiwać pomocy w tej sprawie ?

Jakaś informacja kiedy coś będzie zrobione czy w ogóle będzie zrobione, za długo gram w te serie, żeby takie coś się działo.

Wiadomość 39 z 70 (4 126 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★ Newbie

Panowie właśnie dostałem grę na gwiazdkę Standard smile nie spoko jako 33 letni gracz doświadczony w porypanych sytuacjach wygląda temat następująco:

 

Mam ten sam temat co wy gra nie zapisuje żadnych ustawień (od razu powiem że mam windows 10 pro użytkownik Łukasz )

1. gra nie tworzy pliku Profsave w c:\user\Łukasz\Dokumenty\Battlefield V\settings

2. Tworzy plik który nazywa się profsave_temp

3. W tym pliku są wszystkie ustawienia trzeba usunąć końcówkę _temp i ustawienia macie zapisane

4. jak coś zmieniacie to znowu jest tworzony plik profsave_temp likwidujemy końcówkę i podmieniamy na plik profsave który został już stworzony i tak za każdym razem jak coś zmieniamy.

 

Ogólnie jakaś masakra.

w żadnym BF nie miałem takiego syfu.

 

Pozdro Wesołych Świąt. 

Wiadomość 40 z 70 (4 071 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem