Dot.: Problem z prologiem

autor: aIIberto_bomba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z prologiem

★★★ Newbie

Mam ten sam problem za każdym razem gdy odpalam grę musze czekać az wyląduje w prologu. 

Wiadomość 11 z 70 (3 282 wyświetleń)

Problem z prologiem

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Siema

W bf5 za kazdym razem gdy uruchamiam gre to wlacza mi sie z prologiem. Wie ktoś czm to sie dzieje?

Wiadomość 12 z 70 (3 271 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z prologiem

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Smokx28 @prastary @IzIcjusz

 

Przeniosłem Wasze wpisy do tego wspólnego wątku, gdzie jest zaproponowane obejście. 

 

 

 

 

Wiadomość 13 z 70 (3 260 wyświetleń)

Dot.: Problem z prologiem

★★★★ Novice

Co do restartujących się ustawień w grze to pomogło przeinstalowanie gry. Również nie muszę już ustawiać za każdym razem jasności i czekan na wczytanie prologu i uruchomienie lądowania w Norwegi.

 

Niestety nadal nie zapisuje się postęp w kampanii. Pozostałych rozwiązań ze zmianą nazw plików, ingerencją w coś tam, wyłączanie czegoś tam - niestety nie sprawdzam. Ponieważ, żeby zrobić test za każdym razem muszę przejść cały prolog a ja przechodziłem go już kilkanaście razy. Gram w Multi i czekam na łatkę.

Wiadomość 14 z 70 (3 228 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z prologiem

★★★★ Novice

Poprawka:

Ustawienia "Rozgrywki" jako jedyne restartują się do domyślnych. Pozostałe OK.

Wiadomość 15 z 70 (3 215 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Gra nie zapisuje postępu - uruchamia się od ustawień jasności i prolog

★ Apprentice

Witam, mam taki sam problem, za każdym razem reset ustawień. Obejścia nie działają.

Wiadomość 16 z 70 (3 203 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Gra nie zapisuje postępu - uruchamia się od ustawień jasności i prolog

★ Novice

mam ten sam problem 

Wiadomość 17 z 70 (3 177 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★ Novice

Niestety żadne z proponowanych rozwiązań nie działaza każdym razem uruchamia się od prologu a ustawienia muszę wklepywać od nowa.

 

Kiedy z tym coś zrobicie, ponieważ już mi się odechciewa grać za każdym razem pół godziny aby pograć. 

Naprawdę jestem fanem serii ale bez jaj kiedyś cierpliwość się kończy.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 18 z 70 (3 173 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z prologiem

[ Edytowane ]
★ Apprentice

@EA_OdixI co dalej ? nadal gra nie zapisuje postępu, odechciewa się w nią grać jak za każdym razem trzeba wprowadzać ustawiania. (obejście nie działa)

Wiadomość 19 z 70 (3 144 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Problem z prologiem

★★ Novice

Też czekam na łatkę, ciągle muszę ustawiać detale na ultra, klawisze kolorystykę itp..
Zacznę grać dopiero jak to poprawią bo już mnie to drażni

Wiadomość 20 z 70 (3 136 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem