Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

autor: uAreEZkid
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★★★ Newbie
@Chytrooki I tak za każdym odpaleniem gierki trzeba robić? Zaraz sobie popróbuje. Nie wiesz może czy oni mają zamiar wydać jakąś łatkę na to?
Wiadomość 61 z 70 (884 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

[ Edytowane ]

@uAreEZkid Nie trzeba za każdym razem wykonywać kroków z poradnika. Niestety BFV nie ma już wsparcia. Ten błąd nie występuje u wszystkich a wiec nie mam pojęcia czy będzie łatka🙃

CCP Hero Banner


Wiadomość 62 z 70 (880 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Panowie, znalazłem lepszy sposób na rozwiązanie tego błędu. Wchodzimy na stronę [edytowane przez EA_Kuba] a następnie pobieramy cały folder settings. Swój cały kasujemy i kopiujemy w to miejsce pobrany ze strony. Mi zadziałało za pierwszym razem Wink


 

EA_Kuba - usunąłem link do strony trzeciej

Wiadomość 63 z 70 (844 wyświetleń)

Dot.: [#] Gra nie zapisuje postępu - uruchamia się od ustawień jasności i prolog

[ Edytowane ]
★★ Novice

niestety mam tak samo nie pamiętam jak rozwiązałem problem poprzednio ale mam dosyć. Po zmianach ze sprzętem i instalacją windows problem się powtarza kolejny raz. Po przejściu prologu brak połączenia z serwerami ea. i tak w koło. 

Wiadomość 64 z 70 (629 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Gra nie zapisuje postępu - uruchamia się od ustawień jasności i prolog

Community Manager

Hej @Vexzerg 

 

Czy w nazwie komputera po reinstalacji systemu umieściłeś jakiś polski/specjalny znak? 

Wiadomość 65 z 70 (614 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Gra nie zapisuje postępu - uruchamia się od ustawień jasności i prolog

[ Edytowane ]
★★ Novice

@EA_Kubanie, używam podstawowych liter naszego alfabetu (bez ż ź ć itd.)

Rozwiązałem problem nie znalazłem przyczyny ale gra uruchomiła się poprawnie serwery online bez prologu. Menu włączyło się za pierwszym razem.  Użyłem opcji systemu odzyskiwanie resetuj ustawienia komputera osobistego wybrałem zachowanie plików osobistych i instalację windows z chmury. (Reszta danych z dysku systemowego jest usuwana) Zainstalowałem sterowniki NVIDIA i popularne launchery do gier (w tym origin oczywiście) przeglądarka edge. Po uruchomieniu Battlefield 5 działa. Serwery od razu po włączeniu online. Poprzednio były offline (widoczne w menu gry).

Wiadomość 66 z 70 (598 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Gra nie zapisuje postępu - uruchamia się od ustawień jasności i prolog

Community Manager

Hej @Vexzerg 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Jeśli korzystasz z Microsoft OneDrive, zakończ proces tego programu przed uruchomieniem gry. 

Wiadomość 67 z 70 (574 wyświetleń)

Dot.: [#] Gra nie zapisuje postępu - uruchamia się od ustawień jasności i prolog

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Teraz poradnik z origin nie działa bo nie ma origina i co mam w takim przypadku zrobić?

Wiadomość 68 z 70 (379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zapisu stanu gry

★★★ Newbie
@EA_Odix a co jeśli ktoś gra na ea
Wiadomość 69 z 70 (216 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Gra nie zapisuje postępu - uruchamia się od ustawień jasności i prolog

★★★ Newbie
@wewox975 też nie wiem to na ea trzeba zrobic
Wiadomość 70 z 70 (213 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem