GRA SIE NIE URUCHAMIA BF3

autor: czaernyy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

GRA SIE NIE URUCHAMIA BF3

★★ Novice

blagam naprawcie to wczoraj przesiedzialem 6 godzin próbując naprawic ta wspaniala gre i nic..

nie da sie wlaczyc tej gry,battlelog sam sie nie uruchamia po wlaczeniu gry,trzeba samemu wchodzic na strone,klikam join server i nic sie nie dzieje,reinstalowalem gre 3 razy i dalej to samo!!! kazda mozliwosc bralem pod uwagę i nic to nie dało 

 

PROSZE NAPRAWCIE TO BO OSZALEC MOZNA

Wiadomość 1 z 4 (541 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: GRA SIE NIE URUCHAMIA BF3

★★ Novice

Jedyne co mi pomoglo i gra w koncu normalnie działa, to odinstalowanie  najnowszej aktualizacji Windowsa 10. To ona to blokowała.  Możecie udostepnic to rozwiazanie to wiekszej ilosci osób, bo ta gra na steam ma bardzo słabe oceny ze wzgledu wlasnie na ten problem co miałem. 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (492 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: GRA SIE NIE URUCHAMIA BF3

Community Manager

Hej @czaernyy 

 

Mógłbyś powiedzieć nam dokładnie jakie kroki wykonałeś, aby rozwiązać ten problem? Standard smile Łatwiej będzie nam określić czego jeszcze mógłbyś spróbować. 

Wiadomość 2 z 4 (507 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: GRA SIE NIE URUCHAMIA BF3

★★ Novice

Jedyne co mi pomoglo i gra w koncu normalnie działa, to odinstalowanie  najnowszej aktualizacji Windowsa 10. To ona to blokowała.  Możecie udostepnic to rozwiazanie to wiekszej ilosci osób, bo ta gra na steam ma bardzo słabe oceny ze wzgledu wlasnie na ten problem co miałem. 

Wiadomość 3 z 4 (493 wyświetleń)

Dot.: GRA SIE NIE URUCHAMIA BF3

Community Manager

Hej @czaernyy 

 

Cieszę się, że udało Ci się rozwiązać problem Standard smile

 

Oznaczę Twoją odpowiedź jako rozwiązanie.

Wiadomość 4 z 4 (475 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem