FPSy to nieśmieszny żart

autor: mlody_kochan
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FPSy to nieśmieszny żart

★★★ Novice

Na samym wstępie muszę zaznaczyć, że liczba klatek to jakiś dowcip. Ustawiłem z ciekawości wszystko na low, żeby zobaczyć, czy coś się zmieni. Otóż nie. Jak miałem dropy z 60 do 45, a czasem i do 30 klatek, tak mam dalej. Configi polecane przez support pogarszają wydajność, a nie poprawiają.

 

i5-4430

16GB RAM

ASUS STRIX GTX 1060 6GB

 

Wiem, że gra działała znacznie lepiej niż obecnie. Proszę o wyjaśnienie sprawy, bo nie po to kupuję grę, która powinna działać płynnie nawet na głupich low, żeby grać w raptem 30-40 klatkach na sekundę. Immersja jest fatalna, bo padam na ziemię, żeby się schować, ale snajper drużyny przeciwnej mnie trafia. Lag jest niemiłosierny. Ciężko grać praktycznie każdą klasą, bo muszę celować do przodu, a ping mam jeden z niższych na serwerze.

Wiadomość 1 z 2 (453 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FPSy to nieśmieszny żart

Community Manager

Hej @mlody_kochan

 

Przykro mi z powody Twoich problemów Frown. Na forum znajdziesz dyskusję na poruszony przez Ciebie temat, gdzie zostało zebranych wiele wskazówek odnośnie optymalizacji gry. Rozegraj również kilka rund z włączonym wykresem wydajności sieci i sprawdź informacje na nim zawarte. Możesz zrobić kilka zrzutów ekranu w różnych momentach gry (ewentualnie nagrać film) i załączyć go do Twojej odpowiedzi na forum. 

Wiadomość 2 z 2 (422 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem