Re: EA app/Battlefield 5 Error brak sieci

autor: Chytrooki
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

EA app/Battlefield 5 Error brak sieci

★★ Novice

Witam mam problem z EA app i Battlefield 5 wczoraj kożystałem z aplikacji Origin i gra normalnie się odpaliła dziś natomias po odpaleniu Origin i gry wyskakuje mi ten problem co dałem w załączniku. Odinstalowałem Origin i grę po czym nie znalazłem Origin z orginalnej strony to pobrałem EA app zainstalwałem grę lecz to nie pomogłą dostaje ciąle ten sam error o połączeniu internet mam po kablu odłączałem i podłączałem nic to nie dało. Proszę o promoc.

Wiadomość 1 z 6 (568 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Re: EA app/Battlefield 5 Error brak sieci

@krakery Siemanko. Na twoim miejscu spróbowałabym wyczyścić pamięć podręczna aplikacji.

https://help.ea.com/pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

Wyczyścić folder temp który opisany jest w linku powyżej. Następnie uruchom EA Desktop a grę włącz przez plik bfv.exe

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 6 (545 wyświetleń)

Re: EA app/Battlefield 5 Error brak sieci

★★ Novice

No niestyty ale nie pomogło to. Czy może mieć coś związane z kartą graficzną ponieważ tak się złożyło że zmieniłem karte graficzną z GTX 1060 na RX 6600 oczywiście odinstalowałem wszystkie setowniki itp aplikacją DDU.

Wiadomość 3 z 6 (536 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: EA app/Battlefield 5 Error brak sieci

@krakery Raczej karta graficzną nie ma znaczenia jeśli wykonałeś to przez DDU, jeśli chcesz sprawdzić i wykluczyć ten problem to utwórz konto lokalne w Windows i spróbuj uruchomić grę z tego konta. Generalnie polecam Ci zainstalować Origin i uruchomić grę przez niego. Link do pobrania poniżej.

https://answers.ea.com/t5/Origin-Client-Web-Technical/Downloading-and-installing-Origin-Windows-and-...

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 6 (510 wyświetleń)

Re: EA app/Battlefield 5 Error brak sieci

★★ Novice

Na tym origin co dałeś link po zalogowaniu nie mam nic ani avataru gier i punktów.

Wiadomość 5 z 6 (503 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: EA app/Battlefield 5 Error brak sieci

@krakery To dziwne ze nie renderuje. Spróbuj wyczyścić pamięć podręczna. Jeśli dalej tak będzie to faktycznie zmiana z Nvidia na AMD, może powodować problem nawet z użyciem DDU. Można się pobawić w ponowną instalacje bibliotek Microsoftu i DirectX ale do końca nie będzie wiadomo. Zalecałbym format. Instalacje na nowo wszystkich sterowników.

CCP Hero Banner


Wiadomość 6 z 6 (487 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem