Dwie wersje BF 3 - Polska i Rosyjska - Odpala rosyjską

autor: CharlesKarliev
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dwie wersje BF 3 - Polska i Rosyjska - Odpala rosyjską

★★★ Newbie

Witam. 

Mam taki problem. Mam dwie wersje BF3 na Originie - rosyjską i BF3 Edycja Limitowana. 

Nie wiem dlaczego zawsze jak klikam na Edycję Limitowaną, gdzie jest język pl/eng i inne to zawsze włącza się rosyjska. Dlaczego tak się dzieję i jak to zmienić ? 

Przepraszam jeśli był jakiś tego typu temat, ale pomyślałem, że gdy założę ten temat i ktoś go przypnie to przyda się to komuś kto nie wie i ma podobnie. 

eng:

Hello.

I have a problem. I have two versions of BF3 on Origin - Russian and BF3 Limited Edition.

I do not know why always when I click on the Limited Edition, where is the language pl / eng and others it always turns on Russian. Why am I doing this and how to change it?

I'm sorry if there was some kind of topic, but I thought
that if I put on this topic and someone cuts it, it will be useful to someone who does not know and has similar.

fr: 

Bonjour.

J'ai un problème J'ai deux versions de BF3 sur Origin - Russian et BF3 Limited Edition.

Je ne sais pas pourquoi toujours quand je clique sur l'édition limitée, où se trouve la langue pl / eng et d'autres, elle tourne toujours en russe. Pourquoi est-ce que je fais ça et comment le changer?

Je suis désolé s'il y avait une sorte de sujet, mais je pensais
que si je mets sur ce sujet et quelqu'un coupe, il sera utile à quelqu'un qui ne sait pas et a similaire.




 


Wiadomość 1 z 6 (919 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dwie wersje BF 3 - Polska i Rosyjska - Odpala rosyjską

Community Manager

Hej @CharlesKarliev

 

Z racji tego, że posiadasz dwie okładki gry Battlefield 3 w Origin oznacza to, że do Twojego konta przypisane są gry przeznaczone na dwa różne rynki. Jeśli skontaktujesz się z nami bezpośrednio, to możesz poprosić o usunięcie jednego z zdublowanych kluczy na Twoim koncie - to powinno rozwiązać Twój problem. Nie wpłynie to na Twoje statystyki online z racji tego, że są one połączone z kontem EA, a nie z kluczem Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (890 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dwie wersje BF 3 - Polska i Rosyjska - Odpala rosyjską

Community Manager

Hej @CharlesKarliev

 

Z racji tego, że posiadasz dwie okładki gry Battlefield 3 w Origin oznacza to, że do Twojego konta przypisane są gry przeznaczone na dwa różne rynki. Jeśli skontaktujesz się z nami bezpośrednio, to możesz poprosić o usunięcie jednego z zdublowanych kluczy na Twoim koncie - to powinno rozwiązać Twój problem. Nie wpłynie to na Twoje statystyki online z racji tego, że są one połączone z kontem EA, a nie z kluczem Standard smile 

Wiadomość 2 z 6 (891 wyświetleń)

Dot.: Dwie wersje BF 3 - Polska i Rosyjska - Odpala rosyjską

★★★ Newbie

To w takim razie ja bym chciał jakiś klucz do innej gry za to, bo zapłaciłem za dwie gry, więc jakaś forma wymiany by była odpowiednia. 

Wiadomość 3 z 6 (854 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dwie wersje BF 3 - Polska i Rosyjska - Odpala rosyjską

Community Manager

Hej @CharlesKarliev 

 

Obawiam się, że nie będzie możliwości wymiany tej gry na inną Frown. Jeśli któraś z tych gier została zakupiona niedawno sprawdź czy możesz zwrócić ją w ramach "Gwarancji zadowolenia z gry". 

Wiadomość 4 z 6 (815 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dwie wersje BF 3 - Polska i Rosyjska - Odpala rosyjską

★★★ Newbie

Dobrze, proszę o usunięcie z mojego konta tej wersji rosyjskiej, nie potrzebuję tego duplikatu gry. Pozdrawiam. 

Wiadomość 5 z 6 (724 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dwie wersje BF 3 - Polska i Rosyjska - Odpala rosyjską

Community Manager

Hej @CharlesKarliev

 

Tak jak wspomniałem w mojej pierwszej odpowiedzi, aby to było możliwe musisz skontaktować się z nami bezpośrednio Standard smile

Wiadomość 6 z 6 (712 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem