Dot.: Brak przycisku PLUTON w menu BF5

autor: KayG99
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Mam ten sam problem. W menu pod przyciskami gier BF jest od razu "oglądaj", "wieści", "pomoc" (który pokazuje tylko że brak połączenia z EA online, mimo nrmalnego łączenia z grą) i "wyjście". Przycisku "plutony" nie ma. Nie istnieje. 

Wiadomość 1 z 4 (367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @KayG99 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

Wydzieliłem Twój komentarz z innego wątku na forum, z racji tego że ostatni post został w nim zamieszczony ponad rok temu. 

Prześlij nam proszę zrzut ekranu obrazujący problem, oraz ewentualnie przez Ciebie wykonane kroki związane z rozwiązaniem tego problemu. 

Wiadomość 2 z 4 (354 wyświetleń)

★★★ Newbie

obraz_2023-10-04_193736490.png

A to się dzieje jak kliknę "pomoc"

obraz_2023-10-04_193842678.png Mimo że wszystkie inne opcje sieciowe działają poprawnie jak i tryby gry online działają

Wiadomość 3 z 4 (343 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Wybacz pisanie o tak później porze. Miałem jeszcze dopisać jakich użyłem kroków. No więc:

-Wchodzenie do gry w trybie offline

-Restartowanie gry, aplikacji EA oraz komputera

-Narzędzie naprawy w aplikacji EA

-Logowanie na moim komputerze na inne konto posiadające grę.

Nadmienię, że mój dostęp do gry pochodzi z wykupionego rocznego abonamentu EA Play. Tą wersje podstawową nie tą Pro. Nie mam pojęcia czy to ma coś do rzeczy.

Wiadomość 4 z 4 (325 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem