Dot.: Brak misji mistrzostwa

autor: ma11rcel22
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dot.: Brak misji mistrzostwa

★★★ Newbie

Mam też ten problem koledzy mówią że to przez to że mam wersje kompletom

 

Wiadomość 1 z 2 (441 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak misji mistrzostwa

Community Manager

Hej @ma11rcel22 

 

Wydzieliłem Twój post z innej dyskusji gdzie ostatni komentarz został udzielony ponad rok temu. 

 

Zgodnie z tym o czym wspomniałem w poście, upewnij się, że zadania zostały przez Ciebie odebrane - jeśli nie znajdują się w uzbrojeniu - skontaktuj się z nami bezpośrednio. 


@EA_Kuba  napisał/a:

Hej @czikenado 

 

Po pierwsze upewnij się, że zadania zostały przez Ciebie odebranie z poziomu Uzbrojenie - Ładunki. Jeśli mimo to nie ma ich tam - skontaktuj się z nami telefonicznie


 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (405 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak misji mistrzostwa

Community Manager

Hej @ma11rcel22 

 

Wydzieliłem Twój post z innej dyskusji gdzie ostatni komentarz został udzielony ponad rok temu. 

 

Zgodnie z tym o czym wspomniałem w poście, upewnij się, że zadania zostały przez Ciebie odebrane - jeśli nie znajdują się w uzbrojeniu - skontaktuj się z nami bezpośrednio. 


@EA_Kuba  napisał/a:

Hej @czikenado 

 

Po pierwsze upewnij się, że zadania zostały przez Ciebie odebranie z poziomu Uzbrojenie - Ładunki. Jeśli mimo to nie ma ich tam - skontaktuj się z nami telefonicznie


 

Wiadomość 2 z 2 (406 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem