Dot.: Dlaczego gra pozwala na "kill" w strefie odrodzenia ?

autor: WeryBigOrg
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dlaczego gra pozwala na "kill" w strefie odrodzenia ?

★★ Apprentice

Witam.

Jak w tytule:

Dlaczego gra pozwala na "kill" w strefie odrodzenia ?

Proszę o duskusję merytoryczną a nie zawalanie tematu smieciami.

 

Wiadomość 1 z 6 (1 173 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dlaczego gra pozwala na "kill" w strefie odrodzenia ?

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@Rydzu2015Szukanie dziury w całym to Twoja specjalność>?
Malkontenci bez pomysłów a tylko "bijący posty" powinni zmienić forum skoro nie znają rozwiązan problemów.

A lepiej nabijać kille innemu graczowi co oszukuje? Poprostu Ty lubisz gre nie ucciwą i dlatego krytykujesz moje pomysły

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 6 (800 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dlaczego gra pozwala na "kill" w strefie odrodzenia ?

★ Apprentice
chodzi ci o kilagdy odradzasz sie ma spawn poincie czy na znajomym ..?
Wiadomość 2 z 6 (1 144 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dlaczego gra pozwala na "kill" w strefie odrodzenia ?

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

Po dłuższym przemyśleniu tej kwestii, sądzę, że jest jeden główny powód: zniechęcanie ludzi do siedzenia w bazie. Przykładowo, silnie przegrywający zespół miałby znacznie słabszą motywację to tego, aby próbować się wybić - po co próbować, skoro można siedzieć na brzegu bazy i nabijać (z lepszym lub gorszym skutkiem) fragi.

Niezależnie od wyniku, często zdarzają się też ci ludzie, którzy siedzą cały mecz w rejonie bazy próbując coś ustrzelić (bez skutku) - nie ma co dawać im dodatkowej motywacji. Nie pomogłoby też to, że sytuacja taka byłaby skrajnie frustrująca dla przeciwników, którzy nie będą zwykle widzieć dokładnie, w którym miejscu przechodzi brzeg bazy bez wejścia na niego.

 

 

Dodatkowo, na niektórych trybach uczynienie ludzi w bazie nietykalnymi dokopałoby nieproporcjonalnie mocno obrońcom (tyczy się to zwłaszcza Operacji), którzy straciliby sporą część miejsca na skuteczną obronę. Nie jestem również pewien, w jakim stopniu silnik pozwala na stworzenie stref nietykalności (i jak radziłyby sobie np. z przesuwającymi się bazami).

---------------------------------------------------------------
If you think that someone's post helped you, feel free to press the 'Grant XP' button. If someone's instructions helped you solve your problem, please press 'Accept as Solution', so that other people with the same problem can easily find the solution in the future.

I am a volunteer moderator and I don't work for EA. All opinions expressed are my own.
Wiadomość 3 z 6 (1 122 wyświetleń)

Dot.: Dlaczego gra pozwala na "kill" w strefie odrodzenia ?

★★ Apprentice

Witam.

Na początku chcę przeprosić za odgrzewanie tematu.

Niestety dopiero teraz :-) (sic.) ODNALAZŁEM  Answers HQ.

Za co dziękuje jednemu z maili od suportu.

Ale do tematu:

Rozumiem balans gry i jej potrzeby (nadmiar "kampienia" i zbyt szybki "rush")

nie pozwalający na zepsucie rozgrywki.

Niestety temat zabić/kili w strefach odrodzenia jest STRASZNY.

 

Kto uwielbia jak w momencie wejścia do gry zostaje zabity - bez możliwości reakcji?

I to 5-6 razy !!!

 

Nikt.

Dlatego tłumaczenia o "nietykalności" nie rozumiem.

Mam za to sugestie jak ułatwić wejście do gry zawodnikowi bez narażania się na poprawianie wrogowi pkt. ;-) za free.

 

Wstawiać gracza do rozgrywki w miejsce jakie nie jest w danym momencie zajęte przez wroga.

 

Generowanie takiego "pool" to żaden problem dla serwera - brak aktywności w danej strefie/brak gracza drużyny przeciwnej.

Respawn pozostaje ten sam a jedynie sytuacja gdy wstawianie gracza jest możliwe się zmienia w przypadku zbyt bliskiej obecności przeciwnika,

lub np.: wrogiej broni-miny etc.

 

Wiadomość 4 z 6 (1 039 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dlaczego gra pozwala na "kill" w strefie odrodzenia ?

Champion (Retired)

Myślę że po "bezpiecznym" odrodzeniu mógłby powstać następny problem.Mianowicie odrodzenie byłoby na tyle daleko że obrona celu nie miałaby już sensu i padłoby pytanie Tongue outo co grać lub jak grać PTFO ?

Wiadomość 5 z 6 (1 022 wyświetleń)

Dot.: Dlaczego gra pozwala na "kill" w strefie odrodzenia ?

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@Rydzu2015Szukanie dziury w całym to Twoja specjalność>?
Malkontenci bez pomysłów a tylko "bijący posty" powinni zmienić forum skoro nie znają rozwiązan problemów.

A lepiej nabijać kille innemu graczowi co oszukuje? Poprostu Ty lubisz gre nie ucciwą i dlatego krytykujesz moje pomysły

Wiadomość 6 z 6 (801 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem