Dot.: Brak ważnego konta EA PS4

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak ważnego konta EA PS4

★ Novice

Witam.

Od pewnego czasu wyskakuje komunikat o braku ważności konta EA.

Przez około 3 lata nie było żadnych problemów po czym z dnia na dzień nie mogę na konsoli grać w żadne Wasze gry online, na wszystkich grach EA jest to samo.

Prosił bym o szybką pomoc co mam zrobić by móc grać znów online.

Wiadomość 1 z 3 (866 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak ważnego konta EA PS4

★ Novice

Kontakt z EA jest praktycznie nie możliwy cóż nawet problemu do pomocy nie można wysłać.

Wiem co się stało, nie mam powiązanego konta PlayStation zkontem EA, lecz nie ma żadnej możliwości na "powtórne" powiązanie ich (od 2017 roku wszystko było ok i wszystkie gry chodziły) 

Wiadomość 2 z 3 (825 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak ważnego konta EA PS4

Community Manager

Hej @Player_h1qc8m98 

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie Standard smile 

 

Faktycznie w chwili obecnej formy kontaktu z polską pomocą techniczną są ograniczone do kontaktu poprzez email. W przypadku takim jak Twój sugerowałbym kontakt "na żywo" poprzez nasz angielski czat. Jeśli nie czujesz się na siłach w komunikowaniu się w tym języku możesz wesprzeć się dostępnymi tłumaczami online (bp. Google Translate). Aby ten kanał kontaktu z nami pojawił się w dostępnych opcjach, musisz zmienić w prawym, górnym rogu kraj na Wielką Brytanię/USA. 

 

Poprosiłbym również, abyś podał poniższe informacje: 

 

  • Twój PSN ID:
  • Czy w ostatnim czasie zmieniałeś swoje PSN ID? (t/n)
  • Poprzedni PSN ID (jeśli wyżej odpowiedziałeś t)
  • Kiedy ostatnio byłeś w stanie uruchomić grę bez powyższego komunikatu?
  • Czy znalazłeś na swojej skrzynce email powiązanej z kontem EA o zmianach na Twoim koncie?

 

Wiadomość 3 z 3 (801 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem