Brak odpowiedzi w Battlefield Hardline

autor: SpiritOfBrave
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak odpowiedzi w Battlefield Hardline

★★ Novice

Witam!
Mam problem z grą Battlefield: Hardline. Mianowicie gdy chce połączyć się z kampanią bądź mulitplayer pojawiał się natychmiastowy brak odpowiedzi, i mogłem tylko wyjść. Były podobne wpisy na ten temat na tych forach, ale żaden mi nie pomógł. Proszę, pomóżcie mi coś z tym zrobić. Grę zakupiłem dobry rok temu, i mam straszną chcicę trochę w niego pograć.


Z góry dzięki!

Wiadomość 1 z 6 (591 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak odpowiedzi w Battlefield Hardline

Community Manager (retired)

@SpiritOfBrave Hej!

 

Jeśli faktycznie korzystasz z duetu antywirusów AVG i McAfee to raczej tutaj będzie problem. Mieliśmy wiele zgłoszeń, że właśnie mechanizm w tych aplikacjach powodował konflikt z naszymi grami w szczególności BFH i Dragon Age Inkwizycja. Zazwyczaj pomagało dodanie do wyjątków w antywirusie całego folderu Origin i Origin Games (C:\Pliki Programów (x86)\Origin) jednak w niektórych sytuacjach całkowite odinstalowanie dopiero pomagało. Więc moja sugestia jest taka, abyś celem testowym odinstalował oba antywirusy i spróbował raz jeszcze opisanych wcześniej kroków od 1 do 6. 

 

Co do sterowników do Twojej karty GTX 660, to na stronie NVIDIA powinna być już nowsza wersja od tej, którą posiadasz (2017-03-31)

 

Daj znać jak poszło! Fingers crossed

 

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 6 (671 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak odpowiedzi w Battlefield Hardline

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@SpiritOfBrave Witaj!

 

Jak już z Twojej wiadomości wynika, przeszedłeś już trochę kroków po Swojej stronie Wink, dlatego żeby mieć lepszy pogląd w temacie, jeśli mógłbyś podesłać mi raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi oraz informację z jakiego antywirusa właśnie korzystasz? Dodatkowo daj proszę znać czy gra wcześniej działała?

 

Co możesz spróbować jeszcze, to:

 

  1.  Przejdź do Dokumenty i zmień nazwę folderu BFH  na np. BFH  kopia
  2. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Wejdź w opcję Origin (lewy górny róg) i ustaw Tryb Offline
  6. Uruchom grę - powinna wystartować kampania - daj znać czy tak się udało!

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 6 (586 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak odpowiedzi w Battlefield Hardline

★★ Novice

Niestety, nie działa kampania Frown  korzystał z antyvirusa Avast, czasami czyszczę adwcleanerem, na przeglądarce mam McAfee. Ostatnią grę miałem 24 grudnia 2016 roku i działała sprawnie. Zmieniłem w dokumentach nazwę na BFHH, zrobiłem tak samo krok 2 3 4, włączyłem offline, chciałem włączyć kampanie ale się nie udało :/

Wiadomość 3 z 6 (581 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak odpowiedzi w Battlefield Hardline

★★ Novice

Niestety nie działa.... Mój antywirus to to avast i McAvee, czasami czyszczę adwcleanerem. Gra działała ostatni raz 24 grudnia ubiegłego roku, i potem zrobiłem sobie od niego długą przerwę aż do teraz.

1 Zmieniłem nazwę na BFHH
2 Wyłączyłem
3 Wyłączyłem
4. Uruchomiłem jako admin
5. Ustawiłem
6. Nie działa

Frown-

Wiadomość 4 z 6 (564 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak odpowiedzi w Battlefield Hardline

★★ Novice

Jeszcze chciałem dodać, że sterowniki karty graficznej i procesora mam w 100% zaktualizowane

Wiadomość 5 z 6 (541 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak odpowiedzi w Battlefield Hardline

Community Manager (retired)

@SpiritOfBrave Hej!

 

Jeśli faktycznie korzystasz z duetu antywirusów AVG i McAfee to raczej tutaj będzie problem. Mieliśmy wiele zgłoszeń, że właśnie mechanizm w tych aplikacjach powodował konflikt z naszymi grami w szczególności BFH i Dragon Age Inkwizycja. Zazwyczaj pomagało dodanie do wyjątków w antywirusie całego folderu Origin i Origin Games (C:\Pliki Programów (x86)\Origin) jednak w niektórych sytuacjach całkowite odinstalowanie dopiero pomagało. Więc moja sugestia jest taka, abyś celem testowym odinstalował oba antywirusy i spróbował raz jeszcze opisanych wcześniej kroków od 1 do 6. 

 

Co do sterowników do Twojej karty GTX 660, to na stronie NVIDIA powinna być już nowsza wersja od tej, którą posiadasz (2017-03-31)

 

Daj znać jak poszło! Fingers crossed

 

Wiadomość 6 z 6 (672 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem