Dot.: Brak możliwości połączenia z serwerami EA

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak możliwości połączenia z serwerami EA

★ Novice

Gdy wchodzę do gry wyświetla mi się "utracono połączenie z serwerami EA" po kliknięciu POŁĄCZ gra się wcale nie łączy mimo tego że Internet działa.

Wiadomość 1 z 7 (3 241 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak możliwości połączenia z serwerami EA

Community Manager

Hej @Kapix17 

 

Upewnij się, że zarówno gra jak i program Origin/EA App są dodane do wyjątków w zaporze sieciowej, oraz programie antywirusowym i uruchom je ponownie jako administrator

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (3 172 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak możliwości połączenia z serwerami EA

Community Manager

Hej @Kapix17 

 

Upewnij się, że zarówno gra jak i program Origin/EA App są dodane do wyjątków w zaporze sieciowej, oraz programie antywirusowym i uruchom je ponownie jako administrator

Wiadomość 2 z 7 (3 173 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości połączenia z serwerami EA

★★★ Newbie

Właczam fife próbuje wejść na serwery i pisze brak połączenia jak mi działa internet

Wiadomość 3 z 7 (2 531 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości połączenia z serwerami EA

★ Novice

Jak to zrobić?

 

Wiadomość 4 z 7 (2 154 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Brak możliwości połączenia z serwerami EA

Community Manager

Hej @1_Poland-BOY_1 

 

Pytasz w jaki sposób uruchomić grę jako administrator? 

 

Kliknij prawy przycisk myszy na pliku uruchamiającym grę i wybierz "uruchom jak administrator" Standard smile 

Wiadomość 5 z 7 (2 139 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości połączenia z serwerami EA

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Cześć .

Nie wprowadzajcie graczy w błąd, tutaj wina nie leży po stronie graczy, komputera, internetu itp/ wina leży po waszej stronie. Nawet nie ma ogłoszenia, że serwery padają w każdej grze Battlefield. Ciężko napisać konserwacja serwerów, czy szykowanie serwerów pod nowe dodatki? Zaczyna mnie to irytować, jestem fanem BF od pierwszego wydania, lecz dzieje się, coraz to  gorzej. Ja dzisiaj cały dzień straciłem, wchodzę do gry, w połowie mnie wywala, "Połączenie EA zostało utracone" "EA.app" tak samo, po chwili przywrócenie połączenia itd. A może zacznijcie cziter-ów (cheater) ścigać, bo to też jest uciążliwe. Zgłaszanie nic nie daje, wchodzi człowiek w grę a ten mimo woli, fasolą w żołnierzy soli.

PS: Proszę was zróbcie z tym w końcu porządek.

A tutaj na screenie jeden z najbardziej chamskich cziter -ów. Mało ma godzin a statystyka wyższa niż sam programator gry. 200 zabija a raz lub dwa ginie. 

Wiadomość 6 z 7 (1 043 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości połączenia z serwerami EA

Community Manager

Hej @sovtware 

 

Ostatni komentarz w tym wątku został udzielony w lipcu tego roku. Jeśli pojawiają się u Ciebie problemy z połączeniem, załóż proszę nowy wątek na forum dokładnie opisując problem i dotychczas wykonane kroki. 

 

Z Twojego postu usunąłem załącznik z racji zasad forum odnośnie szkalowania. Jeśli chcesz zgłosić swoje podejrzenie oszustwa, zrób to korzystając z właściwych narzędzi. 

Wiadomość 7 z 7 (1 032 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem