Re: Brak dostępu do konta BFH

autor: CapitanRoyon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak dostępu do konta BFH

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Hej mam problem z zalogowaniem się do Origin, EA i gier. Teraz opiszę mój problem. Parę lat temu (z 5-6) zakładałem konto pod grę w Simsy 4, włączyłem weryfikację dwuetapową i potem na jakiś czas przestałem grać, po drodze zdążyłem zmienić telefon i zgubić kod uwierzytelniający, po tym czasie próbowałem odzyskać dostęp poprzez wysłanie na maila tego kodu, jednakże przez te kilka lat nie przyszedł do dziś. Na PS3 udało mi się połączyć w BFH Battleloga z tym kontem bez problemu (bo kod weryfikacyjny nie był wymagany), natomiast teraz chciałbym przenieść się na PC do BFH z tym kontem i statystykami w grze, a do tego potrzebny jest dostęp do tego konta, co mogę zrobić, aby odzyskać te konto i grać na nim w BFH teraz na pc? Jest jakiś mail do EA? Numer tel nie działa...

 

Wiadomość 1 z 2 (454 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Brak dostępu do konta BFH

★★★ Expert

Hej @robocik_04  

 

Tutaj konieczny jest kontakt z działem pomocy technicznej EA. Kontakt jest tymczasowo ograniczony. Możesz skontaktować się poprzez email. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Wiadomość 2 z 2 (416 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem