Dot.: Brak Odpowiedzi

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak Odpowiedzi

★ Novice

Problem wygląda tak - odpalam kampanię, na dole okna pojawia się Inicjalizacja, czekam około minuty lub dwóch, włącza się okno Hardline i mniej więcej w tym samym momencie wyświetla mi się, że program nie odpowiada, nie da się nic zrobić, co najwyżej zamknąć. Dla porównania kampania w BF4 odpala się praktycznie od razu i nie ma żadnych problemów.

Wiadomość 1 z 4 (391 wyświetleń)

Dot.: Brak Odpowiedzi

Community Manager

Hej @WOJTEK885i

 

Podobny problem z Battlefield Hardline poruszany był tutaj. Podobnie jak w tamtym przypadku, poproszę Cię o przesłanie nam pliku DxDiag

Wiadomość 2 z 4 (382 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak Odpowiedzi

[ Edytowane ]
★ Novice

Zrobiłem tak, tu jest DxDiag, dodam tylko, że wyskoczyło parę razy, że jest jakiś problem z dostępem do systemu i różnych DirectSound itp.

Edit: Jeśli to ma jakieś znaczenie przy wszystkich oknach klikałem Tak

Wiadomość 3 z 4 (373 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak Odpowiedzi

Community Manager (retired)

@WOJTEK885i Hej!

 

Sprawdziłem Twój raport DxDiag z którego wynika najprawdopodobniej problem po stronie sterownika do Twojej karty NVIDIA GeForce GTX 650. Wygląda to tak jakby system nie wykrywał go prawidłowo. 

 

Dlatego radzimy aktualizację sterownika do najnowszej wersji oraz jeśli po tym gra nadal nie będzie startować zainstaluj pakiet directx dostępny w katalogu gry: C:\Program Files (x86)\Origin Games\BFH\__Installer\directx\redist

 

Captu54561E3re.PNG

 

Powodzenia! :eahigh_file:

Wiadomość 4 z 4 (341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem