Bf3 nie chcę się włączyć(origin nie jest włączony)

autor: Mroxer
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Bf3 nie chcę się włączyć(origin nie jest włączony)

★★★ Newbie

Witam mam problem z bf3

 

Gdy chce włączyć grę, włączam origina, odpalam bfa i gdy juz sie loguje do battlelog i wchodze na serwer, albo kampanie jest napisanie, że origin nie jest włączony(chociaż jest włączony) 

Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 4 (714 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf3 nie chcę się włączyć(origin nie jest włączony)

[ Edytowane ]

Hej.

Na początek prosiłbym abyś odinstalował aplikacje Origin i zainstalował ją ponownie. Być może taki prosty krok rozwiąże ten problem.

Ręczna dezinstalacja programu Origin.

Oczywiście po tej próbie daj znać czy wszystko działa jak należy.

Wiadomość 2 z 4 (705 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf3 nie chcę się włączyć(origin nie jest włączony)

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Niestety po odinstalowaniu i ponowym zainstalowaniu nadal to samo 

 

EDIT

sprawdziłem na IE i działa normalnie, ale chciałbym aby działalo też na Operze lub Chromie, ponieważ IE odpala się bardzo długo i jest bardzo słaby zoptymalizowany...

Na Chromie i Operze gdy włącze bfa przez origina odpala się przeglądarka, ale wyskakuje, że złe hasło lub e-mail. Myślę, że to też może miec z tym jakiś związek

Wiadomość 3 z 4 (698 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf3 nie chcę się włączyć(origin nie jest włączony)

★ Novice

Witam serdecznie od bardzo długiego czasu borykam się z podobnym problemem.

Chodzi o battleloga gdy próbuje uruchomić grę bf3 nie ważne na jakiej przeglądarce wyskakuje mi ten sam komunikat nieprawidłowy email lub hasło.

Gdy logowałem się ręcznie battlelog logował się normalnie niestety czasem nie chciał uruchomić gry ani kampani  ani multi jedynym rozwiązaniem jakie znalazłem było uruchamianie gry MOHW wybranie zalogowania się przez battlelog przełączenie się sie na bf3 i granie, niestety tez to nie do końca dobrze działało.

Teraz udało mi się obejść problem uruchamiania się gry z pozycji battlelog gdy się zaloguje mogę grać bez większych problemów.

Jedyny problem jaki cały czas nie daje mi spokoju jest taki iż za każdym razem gdy uruchamiam grę z pozycji origin nie ważna na jakiej przeglądarce wyświetla mi się komunikat {niewłaściwy email lub hasło) i prawie za każdym razem muszę wpisywać kod weryfikacyjny.

Proszę o pomoc

Dziękuje serdecznie

Wiadomość 4 z 4 (613 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem