Dot.: Battlelog

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Novice

Siemasz, takie pytanie

Jestem świeżo po formacie komputera miałem ochotę pograć w BF3 ale pamiętam że trzeba było użyć battleloga, no więc wszedłem na stronę zalogowałem się i strona niby działa lecz po chwili dostałem jakąś dziwną reklamę co kiedyś nie miało miejsca więc nic nie klikając szybko zamknąłem karty...

Stąd pytanie, battlelog wciąż należy do EA czy został zamknięty i prowadzi go ktoś inny że dostałem taką reklamę? Dziwne bo do konta zalogowało mnie samo jak kiedyś bez klikania niczego więc myślę że strona wciąż należy do EA. O wirusie nie ma mowy bo formatowałem niedawno wszystkie dyski, system oryginalny (używam Mozilli)

Wiadomość 1 z 2 (651 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlelog

Community Manager (retired)

Witaj @Ateretu

 

Serwis Battlelog to produkt EA, mamy dzięki niemu możliwość śledzenia własnych statystyk a także innych graczy. Battlelog zawiera wiele ciekawych aspektów, pełni też rolę przeglądarki serwerów (dla platformy PC), posiada własny wewnętrzny system komunikacji głosowej oraz tekstowej. Battlelog nie posiada reklam, więc w Twojej sytuacji istnieje podejrzenie zainfekowania przeglądarki. Radzę także zablokować reklamy w przeglądarce. 

 

Pozdrawiam.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (636 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlelog

Community Manager (retired)

Witaj @Ateretu

 

Serwis Battlelog to produkt EA, mamy dzięki niemu możliwość śledzenia własnych statystyk a także innych graczy. Battlelog zawiera wiele ciekawych aspektów, pełni też rolę przeglądarki serwerów (dla platformy PC), posiada własny wewnętrzny system komunikacji głosowej oraz tekstowej. Battlelog nie posiada reklam, więc w Twojej sytuacji istnieje podejrzenie zainfekowania przeglądarki. Radzę także zablokować reklamy w przeglądarce. 

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 2 z 2 (637 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem