Dot.: Battlelog nie widzi gry

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlelog nie widzi gry

★★★ Newbie

Czesc, mam problem z battlelogiem. Kiedys mialem BF4 jako beta tester, pozniej raz mialem podczas darmowego weekendu i kilka dni temu zakupilem na steamie. Jednak ciagle mam na battlelogu ten napis ze dziekuja za testowanie i zebym kupil sobie BF. Jest szansa zeby battlelog widzial, ze mam gre kupiona? Servery na ktorych gram sa widoczne na dole ekranu a komunikat o kupnie ciagle wisi. Mam jeszcze jedno pytanie. Gdzie znajde zakladke "Rankingi" powinna byc na battlelogu a jej nie widac

Wiadomość 1 z 4 (604 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlelog nie widzi gry

Community Manager

Hej @xposejdonx 

 

Podejrzewam, że Twoja wersja testowa gry w jakiś sposób "nadpisuję" tę kupioną na Steam. Skontaktuj się z nami telefonicznie i poproś o usunięcie jej z Twojego konta. Nie wpłynie to w żaden sposób na Twoją grę ze Steam, a powinno rozwiązać problem. 

 

Odnośnie serwerów rankingowych, to z tego co mi wiadomo, to nie można już na nich grać. 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help - Answer HQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (561 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlelog nie widzi gry

Community Manager

Hej @xposejdonx 

 

Podejrzewam, że Twoja wersja testowa gry w jakiś sposób "nadpisuję" tę kupioną na Steam. Skontaktuj się z nami telefonicznie i poproś o usunięcie jej z Twojego konta. Nie wpłynie to w żaden sposób na Twoją grę ze Steam, a powinno rozwiązać problem. 

 

Odnośnie serwerów rankingowych, to z tego co mi wiadomo, to nie można już na nich grać. 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help - Answer HQ

Wiadomość 2 z 4 (562 wyświetleń)

Dot.: Battlelog nie widzi gry

★★★ Newbie
@EA_Kuba Dzieki, mozna jeszcze prosic o numer lub info gdzie ten numer mozna znalezc? A co do tych rankingow to mam pytanie w jaki sposob odblokowac teraz osiagniecia z zakladki "Widmo" bo z tego co sie orientuje to trzeba wejsc w ta zakladke rankingi i tam wpisac kody.
Wiadomość 3 z 4 (555 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlelog nie widzi gry

Community Manager

Hej @xposejdonx 

 

Numer znajdziesz w linku w moim ostatnim poście. Standard smile 

 

Informację na temat odblokowania tego osiągnięcia w momencie kiedy serwery rankingowe zostały wyłączone znajdziesz tutaj

Wiadomość 4 z 4 (545 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem