Battlefield nie chce się zainstalować.

autor: awess0me
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield nie chce się zainstalować.

★ Novice

Witam!

Otóż po pobraniu "Battlefield 3 Edycja Limitowana" próbowałem zainstalować grę. Po kliknięciu przycisku "Instaluj" zaczęło coś się ładować (ładował się pasek). Myślałem, że instalacja już dobiega końca, lecz po parunastu sekundach pasek, który się ładował, przestał się ładować. Dzieje się tak cały czas. Nie mogę zainstalować gry. Nie pobrały mi się wszystkie dodatki do Battlefielda (Pobiera mi się jeszcze dodatek "Decydujące starcie", "Walka w zwarciu" oraz "Dogrywka").  Być może to jest przyczyna braku możliwości instalacji. Wcześniej też miałem problem, nieco podobny, lecz nie ten sam. Reinstaluje grę i pojawia się inny problem. Nie wspomnę, że w SimCity było podobnie. Proszę o szybką odpowiedź

 

Serdecznie Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2 (643 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Battlefield nie chce się zainstalować.

Community Manager (retired)

@awess0me Hej! Witaj na forum!

 

Opisany przez Ciebie problem wskazuje na kilka rzeczy, które postaramy się wykluczyć. 

 

  1. Na początek spróbuj uruchomić sam Origin jako administrator
  2. Sprawdź wolne miejsce na dysku -  mimo tego, że BF 3 wymaga 20 GB + plus 14 GB dodatki to podczas instalacji jest potrzebna dwa razy taka wolna przestrzeń czyli najlepiej 70 GB  
  3. Zerknij na domyślne ścieżki instalacji oraz pobierania i spróbuj takie ustawić jak poniżej:

Captu3445253452re.PNG

 

 

To powinno załatwić sprawę jeśli jednak nadal będzie problem spróbuj wyczyścić Pamieć Podręczną Origin

 

Jakby to nie pomogło odinstaluj program Origin (Panel sterowania > Programy i funkcję) następnie pobierz jego "świeżą" wersję z naszej STRONY

 

Powodzenia! :eahigh_file:

 

 

 

Wiadomość 2 z 2 (630 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem