Dot.: Problem z uruchomieniem Battlefield V

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield V - brak napisów/opcji w menu

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam. Mam problem z uruchomieniem gry. Podczas włączania gry (jako administrator oczywiście) gra się nie ładuje do głównego menu, tylko pojawia się obraz jak w załączniku z kursorem. Mój system to Win 8.1 64 bit ze wszystkimi aktualizacjami na bieżąco. Ponowne uruchomienia gry czy restarty systemu dają tez sam efekt. Dodam, iż mój sprzęt spełnia wymagania gry. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Wiadomość 1 z 3 (422 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z uruchomieniem Battlefield V

Witaj

 

Czy próbowałeś zmieniać ustawienia graficzne? są może za duże przez co nie widać żadnej opcji do wyboru.

Wiadomość 2 z 3 (384 wyświetleń)

Dot.: Problem z uruchomieniem Battlefield V

Community Manager (retired)

@mephistodevils

 

W dniu jutrzejszym pojawi się aktualizacja klienta gry, poprawiająca pewne aspekty w kwestii stabilności. Jeśli po jej pobraniu nadal menu nie będzie się ładować prawidłowo, wypróbuj kroków z tego wątku analogicznie do BF V. 

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 3 z 3 (358 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem