Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

★★ Novice

Dołączam się do problemu, dzwoniłem do EA i niestety ciągle chcą wmówić mi, że mam pewnie za słaby komputer...

-Intel Core i5 4460

-Palit GeForce 1050 Ti 4GB

-8GB  RAM 

Proszę o pomoc ! 

Wiadomość 11 z 25 (3 096 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

Community Manager (retired)

@SchaBiceps @MorsfinPL 

 

Panowie jeśli używacie antywirusów AVG, AVAST lub McAffe to macie rozwiązanie problemu. Prosimy o odinstalowanie ich w miarę możliwości gdyż jak w tym wątku było zgłaszane, powodują one właśnie taki stan rzeczy.  Po dezinstalacji radzę użyć funkcji naprawy gry w Origin:

 

823489.PNG

 

 

 

Raz jeszcze wykonajcie wymienione kroki w tym wątku, mianowicie:

 

  1.  Przejdź do Dokumenty i zmień nazwę folderu BFH  na np. BFH  kopia
  2. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder BFH w Dokumentach

Użyjcie jeszcze innej domyślnej przeglądarki np. Firefox itp. aby uruchomić battlelog. Powodzenia! 

Wiadomość 12 z 25 (3 083 wyświetleń)

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

[ Edytowane ]
★★ Novice

Już ucieszony, bo przypomniałem sobie o McAffe, który był od dawna gdzieś przyczajony. Odinstalowałem go, zweryfikowałem pliki gry i niestety nic... Teraz ponownie pobieram grę, może załapie :/

EDIT : Reinstall gry okazał się niepotrzebny. Ciągle to samo. Frown

Wiadomość 13 z 25 (3 075 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@SchaBiceps Hej!

 

Jeśli powyższe kroki zaproponowane w tym poście nie pomogły, podeślij proszę jeszcze raport DxDiag do Twojej odpowiedzi. W ramach oczekiwania na Twój raport, możesz spróbować naprawy lub instalacji poniższych bibliotek:

 

  • DXSETUP.exe z lokalizacji C:\Program Files (x86)\Origin Games\BFH\__Installer\directx\redist
  • vcredist_64.exe z lokalizacji C:\Program Files (x86)\Origin Games\BFH\__Installer\directx\redist 

Po instalacji/naprawie powyższych bibliotek, zrestartuj komputer i spróbuj uruchomić grę raz jeszcze. W kwestii dopytania, sama gra w trybie offline (Origin>Tryb Offline) startuje, tak? 

Wiadomość 14 z 25 (3 062 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

★★ Novice

Włączył się, kampania normalnie się odpala no ale tylko w trybie offline Frown Załączam plik dxdiag jak prosiłeś.

Wiadomość 15 z 25 (3 056 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

Community Manager (retired)

@SchaBiceps Hej!

 

Jeśli kampania ruszyła, tryb online też powinien. Gdy uruchamiasz grę następuje przekierowanie na stronę BATTLELOG, skąd strona komunikuję się z Origin celem uruchomienia danej mapy w trybie online.  Jeśli korzystasz z jednej przeglądarki np. Firefox, spróbuj użyć alternatywnej np. Chrome, Opera itp. Dodatkowo sprawdź proszę czy używasz bez-wtyczkowej opcji uruchamiania gry:

 

33389.PNG

 

333389.PNG

 

 

Jeśli powyższe nie podziała, spróbuj jeszcze z samego katalogu gry C:\Program Files (x86)\Origin Games\BFH i uruchomić:

 

3333894.PNG

 

Daj znać jak poszło! Fingers crossed

Wiadomość 16 z 25 (17 358 wyświetleń)

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

★★ Novice
Jesteś wielki :D przełączenie tej opcji w ustawieniach pomogło Standard smile Dzięki!
Wiadomość 17 z 25 (3 016 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@SchaBiceps 

 

Super, że pomogło :eahigh_file:. Jeśli mógłbym Cię prosić tylko o zaakceptowanie rozwiązania w odpowiedzi, która Ci pomogła, celem lepszej widoczności dla innych graczy z tym problemem. Pozdrawiam i polecam się na przyszłość! Nerd

Wiadomość 18 z 25 (3 013 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield Hardline się nie włącza - rozwiązanie

★★★ Newbie

Sposób zadziałał z uruchamianiem jako administrator. Dziekuje każdemu co dal cos od siebibe

Wiadomość 19 z 25 (2 799 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

★★★ Newbie

Mi nie działa Devil

Wiadomość 20 z 25 (2 482 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem