Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

autor: MorsfinPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield Hardline się nie włącza - rozwiązanie

[ Edytowane ]
★ Novice

Próbuje włączyć BF:H : Normalnie odpala się battlelog, dołączam do serwera, lecz zamiast ekranu ładowania mam czarny ekran a po chwili wyświetla się komunikat Battlefield Hardline przestał działać. Próbowałem naprawić grę, lecz to nie działa.

Wiadomość 1 z 25 (14 662 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

Community Manager (retired)

@SchaBiceps Hej!

 

Jeśli kampania ruszyła, tryb online też powinien. Gdy uruchamiasz grę następuje przekierowanie na stronę BATTLELOG, skąd strona komunikuję się z Origin celem uruchomienia danej mapy w trybie online.  Jeśli korzystasz z jednej przeglądarki np. Firefox, spróbuj użyć alternatywnej np. Chrome, Opera itp. Dodatkowo sprawdź proszę czy używasz bez-wtyczkowej opcji uruchamiania gry:

 

33389.PNG

 

333389.PNG

 

 

Jeśli powyższe nie podziała, spróbuj jeszcze z samego katalogu gry C:\Program Files (x86)\Origin Games\BFH i uruchomić:

 

3333894.PNG

 

Daj znać jak poszło! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 16 z 25 (17 355 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

★ Apprentice

Witam, mam problem z grą Battlefield Hardline w edycji Ultimate.

 

Kupiłem niedawno Origin Access i postanowiłem pobrać tę właśnie grę. Niestety nie włącza się ona. Klikam "graj" w aplikacji origin i nie ma żadnej reakcji. Tak samo jak nacisnę na ikonę - nic się nie dzieje. Nie ma żadnego komunikatu o błędzie po prostu zero reakcji. Próbowałem naprawić grę weryfikując pliki, reinstalować, uruchamiać jako administrator jednak nic nie pomogło. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Wiadomość 2 z 25 (14 586 wyświetleń)

Dot.: Battlefield Hardline się nie włącza

Community Manager (retired)

@RedLightPumpkin Hej!

 

Na początek spróbuj ustawić Origin w trybie offline (Origin>Tryb Offline) i uruchom grę co powinno załadować tylko kampanię. Jeśli nic się nie wyświetli, spróbuj prześledzić ten wątek, gdzie razem z innymi graczami zasugerowałem kilka kroków do wypróbowywania w szczególności:

 

  1.  Przejdź do Dokumenty i zmień nazwę folderu BFH  na np. BFH  kopia
  2. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder BFH w Dokumentach oraz sama gra powinna wystartować!  High five

Jakby to nie pomogło odinstaluj program Origin (Panel sterowania > Programy i funkcję) następnie pobierz jego "świeżą" wersję z naszej STRONY i wykonaj ponownie kroki od punktu 1!

 

Jak by nie pomagało prześlij plik DXDIAG, jako odpowiedź do wpisu.

Wiadomość 3 z 25 (14 584 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

Community Manager (retired)

@MorsfinPL Hej!

 

Scaliłem Twój wpis z podobnym problemem gracza agugamer71. Spróbuj wykonać kroki, które jemu zaproponowałem i w razie czego podeślij plik DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 4 z 25 (14 580 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

★ Apprentice

Zastosowałem się do wszystkiego co zasugerowałeś oraz tego co było napisane w tamtej dyskusji. Po przejściu w tryb offline gra co prawda uruchamiała się jednak w zasadzie w tym samym momencie następował komunikat o błędzie. Sprawdziłem to za pomocą MSINFO i wyszło mi, że powodem kraszu jest avgshooka,dll, czyli część programu AVG. Zdziwiło mnie to gdyż nie używam od jakiegoś czasu tego programu. Chyba jakieś nie do końca odinstalowane resztki powodują problem. 

 

Załączam plik DXDIAG, jednak wątpie a by był on potrzebny. Mój pc spełnia wymagania rekomendowane, nie mówiąc już o minimalnych. Gram na najnowszych sterownikach.

Wiadomość 5 z 25 (14 568 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

★ Apprentice

Jednak pomyłka. Nie jest to plik avgshooka tylko aswhooka. Nie mam pojęcia jakiego programu może on dotyczyć. 

Wiadomość 6 z 25 (14 567 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @MorsfinPL

 

aswhooka.dll to biblioteka programu Avast Standard smile Podobny problem został rozwiązany tutaj Standard smile

Wiadomość 7 z 25 (14 562 wyświetleń)

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

★ Apprentice

Dzięki, rzeczywiście problem kraszu powodował Avast. Udało mi się uruchomić kampanię, wciąż jednak nie mogę liczyć na grę multi. Wypróbowałem kroki opisane przez @EA_Odix i niestety nie pomogły. Zrobię teraz reinstall Origina, przy moim interencie trochę mi to niestety zajmie :/. No ale cóż, mam nadzieję, że chociaż to pomoże. 

Wiadomość 8 z 25 (14 551 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield Hardline się nie włącza

★ Apprentice

Zrobiłem każdy krok łącznie z reinstallem i gra dalej nie ma zamiaru wystartować ;c Czy oprócz reinstalu  origina muszę jeszcze zainstalować ponownie BFH?

Wiadomość 9 z 25 (14 545 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bf Hardline - zero reakcji przy próbie uruchomienia

★ Apprentice

Dobra sprawa wygląda tak:

 

1. Odinstalowałem prawie wszystko z komputera, zostawiłem tylko parę gier na steam.

2. Zrobiłem reinstall Origina i Hardline.

3. NIe uruchomiło się.

4. Zrobiłem jeszcze raz kroki podane przez @EA_Odix

5. Nie uruchomiło się.

 

Teraz mam pewność, że wina leży po stronie aplikacji... Ehh... Fajnie dbacie o swoich abonentów EA nie ma co. Kupiłem Origin Access dla Hardline'a i Hardlnline'a nie mam.

Wiadomość 10 z 25 (14 523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem